WhatsApp ponownie wprowadza zmiany w ustawieniach prywatności

Twórcy jednego z najpopularniejszych komunikatorów internetowych zaktualizują ustawienia dotyczące prywatności. Da to więcej swobody użytkownikowi w decydowaniu o udostępnianiu własnych danych innym osobom.

Jedna z najstarszych opcji WhatsAppa dotyczących prywatności zostanie zaktualizowana. Dotychczas można było ustawić, by informacje o naszym koncie widział każdy, tylko znajomi lub nikt. Teraz funkcja zostanie rozbudowana.

Według doniesień WABetaInfo twórcy WhatsAppa planują w najbliższym czasie wprowadzić zmiany w ustawieniach prywatności. Wraz z aktualizacją użytkownicy będą mogli precyzyjnie określić, kto zobaczy o nich informacje. Będzie możliwość dodania konkretnych osób do grupy, która nie będzie miała dostępu do naszych danych. Pozwoli to wykluczyć niepożądanych użytkowników.

Reklama

Oczywiście jeśli zaznaczysz opcję, że nie chcesz z kimś dzielić się ostatnio przeglądanymi informacjami, to również nie zobaczysz tych dotyczących danego użytkownika. Odświeżone ustawienia wciąż są w fazie rozwoju, lecz już wkrótce pojawią się w wersji aplikacji dla beta testerów.

Oprócz tego twórcy WhatsAppa pracują nad wprowadzeniem reakcji na wiadomości do swojej aplikacji. Podobne rozwiązanie jest już od dawna znane użytkownikom Facebook Messengera i Instagrama. WhatsApp jest zarządzany przez tę samą firmę, dlatego można się dziwić, dlaczego funkcja zostanie dodana z takim opóźnieniem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WhatsApp | Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy