Reklama

Piękna Monica już się nie rozbierze

Piękno mija i trzeba pogodzić się z tym, że piasek przesypuje się w klepsydrze- powiedziała Monica Bellucci i ogłosiła, że nie zamierza już rozbierać się w filmach.

Monica Bellucci urodziła się we wrześniu 1964 roku w Citta di Castello, niewielkim mieście w prowincji Perugia (Włochy). Karierę modelki rozpoczęła w 1980 roku, kiedy to, będąc na pierwszym roku studiów prawniczych, zaczęła dorabiać pozując fotografom i początkującym artystom. Urodę Włoszki szybko docenili najwięksi projektanci, na czele z firmą Dolce&Gabbana.

Modelka czy aktorka?

Dziesięć lat po rozpoczęciu kariery Bellucci postanawiła spróbować swoich sił w aktorstwie. Pierwsze filmy posągowej Moniki nie odniosły sukcesu. Przełomem okazał się, nakręcony w 1996 roku, film "Apartament" w reżyserii Gillesa Mimouniego, na planie którego Bellucii poznała męża - francuskiego aktora Vincenat Cassela. Mimo tego, że piękna aktorka i modelka była wtedy u szczytu sławy, dziś deklaruje, że nie chciałaby cofnąć się w czasie.

- Chyba nie czułam się tak dobrze, kiedy miałam 30 czy 20 lat. Miło jest odkryć, co może przynieść każdy wiek. Nie chciałabym cofnąć się w czasie - zapewniła.

Reklama

Bellucci, która w filmach i podczas sesji zdjęciowych niejednokrotnie pokazywała swoje wdzięki (zdecydowała się m.in. na pozowanie w zaawansowanej ciąży), nie chce już tak często występować nago.

- Kiedy pojawi się trochę zmarszczek, będę mniej fotografowała się nago i kręciła scen miłosnych - ogłosiła. - Jestem 46-latką, która dobrze czuje się w swojej skórze , bez operacji plastycznych i botoksu.

Dla wiernych fanów Moniki przygotowaliśmy więc galerię najpiękniejszych, naszym zdaniem, zdjęć aktorki.

Zobacz więcej zdjęć pięknej Moniki:

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: nago | aktorka | Monika Pietrasińska | piękno | Monica Bellucci | Monica

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy