iPad Mini faktycznie nadchodzi?

W wywiadzie dla "Korea Time", pewien anonimowy oficjel Samsunga podzielił się informacją, że 7,85-calowy iPad Mini pojawi się na rynku jeszcze przed końcem bieżącego roku. O ile o samym tablecie słyszeliśmy już niejednokrotnie, także z przecieków Samsunga.

Jeśli iPad Mini rzeczywiście ma się pojawić na rynku jeszcze w tym roku, jego produkcja musiała już ruszyć. Jako producent podzespołów, Samsung może mieć udział w jego tworzeniu, a to uwiarygadnia wypowiedź przedstawiciela firmy.

Steve Jobs był przeciwny wprowadzeniu na rynek iPada z ekranem o przekątnej mniejszej niż 10". Po jego śmierci stery w Apple przejął Tim Cook, którego wizja przyszłości firmy wydaje się podobna, aczkolwiek obecny prezes może mieć inne spojrzenie na sprawę rozszerzenia linii tabletów spod znaku nadgryzionego jabłka. Jeśli rzeczywiście tak jest, docierające do nas plotki o mniejszym iPadzie są prawdziwe. Przekonamy się już niebawem (czerwcowe WWDC wydaje się odpowiednim miejscem na premierę nowego urządzenia), a tymczasem trwa przedsprzedaż najnowszej, trzeciej już, generacji "dużego" iPada.

Reklama

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPad | iOS | tablet | Samsung | Apple
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy