Jabra PanaCast 20 - mobilna kamerka do inteligentnych wideokonferencji

Jabra PanaCast 20 to mobilna kamerka stworzona do inteligentnych wideokonferencji ze wsparciem SI. Rozwiązanie to zaskakuje swoją wielofunkcyjnością.

Jabra PanaCast 20 to mobilna kamerka stworzona do inteligentnych wideokonferencji ze wsparciem SI. Rozwiązanie to zaskakuje swoją wielofunkcyjnością.
Wideokonferencje są teraz częścią codziennego życia /materiały prasowe

Wszyscy odkrywamy realia pracy zdalnej, starając się utrzymać kontakt i produktywność, więc wideokonferencje są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek. Aby umożliwić użytkownikom zupełnie nowej generacji inteligentnej, bezpiecznej i przenośnej współpracy wideo, Jabra stworzyła PanaCast 20. To osobista kamera, która dokładnie wie, czego potrzebujemy.

Kamera idealna do wideokonferencji

Wideokonferencje są teraz częścią codziennego życia, ale słaba jakość obrazu wciąż może wszystko zepsuć. PanaCast 20 wykorzystuje zaawansowane procesory, potężną wbudowaną SI i 13-megapikselową kamerę, aby zapewnić imponujący obraz 4K Ultra-HD w czasie rzeczywistym, który jest krystalicznie czysty i praktycznie bez opóźnień.

Reklama

Kamerka została wyposażona w funkcję Inteligentnego Zoomu, która wykorzystuje SI do ciągłego skanowania i dostosowywania obrazu w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze jesteśmy w centrum kadru. Z kolei Inteligentna Optymalizacja Oświetlenia analizuje otoczenie i automatycznie dostosowuje obraz w czasie rzeczywistym, aby poprawić jakość wideo.

Ciekawe możliwości oferuje tryb Obrazu-w-obrazie, który umożliwia wyświetlanie zbliżenia jako głównego obrazu przy jednoczesnej prezentacji w mniejszym oknie, dzięki wbudowanemu przetwarzaniu Edge, które w czasie rzeczywistym łączy dwa strumienie wideo w jeden. Ponadto tryb Obrazu-w-obrazie działa z każdą platformą UC, nawet przy braku obsługi urządzeń dwustrumieniowych.

A kiedy nie chcemy być na wizji, wystarczy użyć zintegrowanej przesłony, która zapewnia pełną prywatność.

Przenośna i niezawodna

Najważniejszym atutem PanaCast 20 jest wyjątkowa mobilność. Kamera ma kompaktową konstrukcję, pozwalającą na umieszczenie na górze dowolnego ekranu. Urządzenie wszystko zrobi automatycznie - wystarczy wyciągnąć je z etui i zacząć używać.

Warto dodać, że PanaCast 20 ma certyfikat aplikacji Microsoft Teams i Zoom. Współpracuje ze wszystkimi wiodącymi platformami UC, zapewniając bezproblemową komunikację. To kamerka, w którą powinien wyposażyć się każdy biorący udział w wideokonferencjach - czy to regularnie, czy okazjonalnie. Jabra stanęła na wysokości zadania i stworzyła produkt na miarę naszych czasów.

Jabra PanaCast 20 została wyceniona na 1318 zł.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy