9 września premiera iWatcha Apple?

Ostatnio bardzo dużo spekulowano na temat urządzenia naręcznego Apple. I choć nadal jest prawdopodobne, że do sprzedaży trafi ono dopiero w 2015 r., to gigant z Cupertino pokaże je światu już 9 września.

Niemal przesądzone jest, że 9 września odbędzie się konferencja Apple, na której zostaną zaprezentowane nowe iPhone'y. Wiele wskazuje na to, że na pokazie Tim Cook upubliczni jeszcze jedną rzecz. Ma nią być urządzenie naręczne Apple, które może, ale nie musi, nazywać się iWatch.

Ostatnie zawirowania wokół startu produkcji iWatcha miały doprowadzić do opóźnienia sklepowego debiutu urządzenia, ale i jego premiery. John Paczkowski z Re/code podaje, że nic takiego nie będzie miało miejsca, a świat ujrzy urządzenie naręczne Apple po raz pierwszy 9 września bieżącego roku.

iWatch ma być wyposażony we wprowadzoną w iOS 8 platformę HealthKit, która pozwala na zbieranie i przetwarzanie danych dotyczących funkcji życiowych użytkownika. Gadżet na pewno będzie można połączyć z innymi urządzeniami Apple i wymieniać między nimi podstawowe dane.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iOS | Smartwatch | iWatch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy