Reklama

Smartfony Redmi z nowymi szybkimi ładowarkami?

Niedawno Xiaomi certyfikowało nową szybką ładowarkę o mocy 55 W. Jak wynika z przecieków – może ona trafić do telefonów z serii Redmi.

O fakcie poinformował znany serwis specjalizujący się w przeciekach. Według niego Xiaomi planuje wprowadzić nową, szybka ładowarkę do takich urządzeń jak nadchodząca seria smartfonów Redmi, a także do flagowych Xiaomi. Rozwiązanie ma umożliwić szybkie ładowanie o mocy 55 W.

Oznacza to, że wspomniane smartfony będą jednymi z najszybciej ładujących się urządzeń mobilnych na rynku. Obecnie nawet Xiaomi Mi 10 Pro ładuje się tylko z mocą 50 W, chociaż jest dostarczany z ładowarką 65 W.

Warto przy tym wspomnieć, że niedawno chiński producent poinformował o starcie produkcji urządzenia nazwanego Super Charge Turbo. Według informacji, ma ono umożliwić ładowanie smartfonów z mocą 100 W.

Reklama

Jak zapewniają Chińczycy - jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, technologia będzie mogła zostać niebawem wdrożona do urządzeń. Choć na obecną chwilę nie wiadomo, które ze smartfonów otrzymają usprawnienie, to pojawienie się ładowarki 55 W oznacza, że faktycznie Xiaomi może niebawem uczynić kolejny krok w rozwoju prędkości ładowania. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: smartfony | Redmi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy