Smartwatch Asusa jeszcze w 2014 r.

Asus chce zaprezentować swój smartwatch jeszcze w 2014 r. Taką informację podał prezes tajwańskiego giganta - Jonney Shih - na imprezie podsumowującej ubiegły rok.

Shih zasugerował, że Asus przeznaczy cały swój "potencjał designerski" na projekt, który będzie można nosić jak zwykły zegarek. Powinien być on dostępny na rynku jeszcze w bieżącym roku.

- Jest wiele wyzwań, którym staramy się podołać. Nie sądzę, by urządzenia pozbawione specjalnych właściwości, bez charakteru, były użyteczne. Postaramy się zastąpić wasz zegarek we wszystkich możliwych aspektach - powiedział Shih.

Pierwsze plany wkroczenia w segment inteligentnych zegarków pojawiły się w 2013 r. podczas targów Computex. Od tego czasu jednak Asus nie wykonał żadnego publicznego kroku do przodu, chociaż w 2014 r. ma się to zmienić.

Według nieoficjalnych informacji, smartwatch Asusa nie pojawi się na rynku w pierwszej połowie bieżącego roku. Niektórzy sugerują nawet, że będzie dostępny w sprzedaży dopiero na tegoroczny okres Świąt Bożego Narodzenia.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Smartwatch | Asus | zegarek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy