Chris Hadfield: Jeśli myślisz, że UFO to kosmici, jesteś idiotą!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych astronautów udzielił wywiadu, w trakcie którego podzielił się swoimi spostrzeżeniami odnośnie UFO i obcych cywilizacji. Jego słowa dają do myślenia.

Nie ma na świecie entuzjasty eksploracji kosmosu, który nie zna Chrisa Hadfielda. Kanadyjski astronauta zasłynął w sieci z publikowania niesamowicie interesujących eksperymentów na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Dzięki niemu w prosty i przystępny sposób wielu mogło zrozumieć, jak wygląda życie w warunkach mikrograwitacji i całkowitej izolacji w kosmicznym domu.

Teraz Hadfield postanowił podzielić się ze wszystkimi swoimi przemyśleniami na temat niezidentyfikowanych obiektów latających i obcych cywilizacji. Emerytowany astronauta nie ukrywa, że był świadkiem manifestacji UFO podczas swoich pobytów na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

Reklama

Co interesujące, pomimo tego faktu, nie uważa, że UFO to dzieło obcych cywilizacji. Hadfield powiedział w wywiadzie „Jeśli myślisz, że UFO to kosmici, jesteś idiotą". Astronauta jednoznacznie wskazuje, że niezidentyfikowane obiekty latające mogą być tajnymi technologiami należącymi do armii.

„Oczywiście widziałem na niebie niezliczone rzeczy, których nie rozumiem” - powiedział Hadfield w wywiadzie dla CBC. „Ale zobaczenie na niebie czegoś, czego nie rozumiesz, a następnie natychmiastowe stwierdzenie, że jest to inteligentne życie z innego układu słonecznego, jest szczytem głupoty i braku logiki” - dodał najsłynniejszy kosmiczny nauczyciel z Kanady.

Oczywiście, Hadfield nie wyklucza istnienia obcych cywilizacji, ale sugeruje, że jeśli dotąd nie pozyskaliśmy dowodów na ich obecność, to powinniśmy skupić się na bardziej prozaicznym rozwiązaniu tej zagadki, a mianowicie na tajnej technologii, nad którą pracują takie mocarstwa jak Chiny czy Rosja. Nie można nie przyznać mu racji, tym bardziej, że przedstawiciele Pentagonu ostatnimi czasy też skłaniają się ku właśnie takiemu, logicznemu wytłumaczeniu coraz częstszych manifestacji UFO na całym świecie.

Źródło: GeekWeek.pl/ / Fot. Canadian Space Agency

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy