"Napromieniowania i niechciane ciąże" - ujawniono nowy raport o UFO

Właśnie światło dzienne ujrzał ogromny, 1500-stronicowy dokument na temat aktywności UFO w USA. Jego treść jeży włosy na głowie. Kosmici mieli bardzo brutalnie obchodzić się ze swoimi ziemskimi ofiarami.

Właśnie światło dzienne ujrzał ogromny, 1500-stronicowy dokument na temat aktywności UFO w USA. Jego treść jeży włosy na głowie. Kosmici mieli bardzo brutalnie obchodzić się ze swoimi ziemskimi ofiarami.
Nowy raport o UFO i obcych istotach przeraża swoją treścią /123RF/PICSEL

Dokument został opublikowany na podstawie wniosku złożonego zgodnie z amerykańską ustawą o wolności informacji (FOIA). Dane były zbierane w ramach programu realizowanego przez amerykańskie Ministerstwo Obrony w latach 2007-2012 w ramach Advanced Aerospace Threat Identification Program.

Sam wniosek wpłynął w 2017 roku, ale dopiero teraz został odtajniony i może mieć do niego wgląd opinia publiczna. To nie jest kolejny nudny raport o tajemniczych pojazdach, które w swoich manewrach wymykają się prawom fizyki. Jego strony obfitują w bardzo intrygującą, a nawet przerażającą treść.

Reklama

To bardziej wieści o bliskich spotkaniach mieszkańców naszej planety z obcymi formami życia, a także interakcja między nimi. Jeden z dokumentów opisuje przeżycia 42 osób związane z manifestacją nieznanych pojazdów i istot. Ludzie mieli doznać poważnych poparzeń, bólów głowy, utrat przytomności, uszkodzeń mózgu, a nawet uszkodzeń genetycznych.

Nie brakuje też wzmianek dobrze znanych fanom serialu Archiwum X. Świadkowie wskazują w raporcie, że doświadczyli telepatii, dylatacji czasu, teleportacji, a nawet niektóre zaszły w niechcianą ciążę. Patrząc na rosyjskie zbrodnie dokonywane na cywilach w Ukrainie, można pomyśleć, że to były spotkania z rosyjskimi wojakami lub nazistami (Niemcami), którzy posiedli futurystyczną technologię, ale eksperci od UFO uważają, że obce cywilizacje mogą być równie brutalne w stosunku do obcych form życia.

Ostatnimi czasy rządy ujawniają coraz więcej dokumentów dotyczących tematu UFO. Niektórzy twierdzą, że chcą nas przygotować na pewne wydarzenia. Niewtajemniczeni po przeczytaniu takich rewelacji, o jakich piszemy powyżej, mogą doznać traumy już teraz, jeszcze zanim ujawnią się kosmici na Ziemi.

Przeraża fakt, że gdzieś tam w kosmosie mogą żyć istoty, które odwiedzają naszą planetę i od dekad dokonują brutalnych eksperymentów na ludziach. Nigdzie już nie można czuć się bezpiecznie. Tym bardziej jest to niepokojące, że według badań, miliony Amerykanów twierdzi, że było świadkami manifestacji UFO i nie były to przyjemne doświadczenia.

Cały raport został opublikowany, ale musimy uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcemy go zgłębić, ponieważ potrzebna jest tutaj dogłębna analiza ekspertów, którzy już nad nim pracują.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kosmici | UFO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy