Świetny DeepFake w pierwszej części Powrotu do przyszłości (film)

W globalnej sieci pojawia się coraz więcej DeepFakeów, czyli filmów, w których podmieniono cyfrowo twarze znanych aktorów na innych w oryginalnych produkcjach. Niektóre materiały zadziwiają jakością, jak ten poniższy.

YouTuber EZRyderX47, który specjalizuje się w tworzeniu filmów DeepFake, opublikował na swoim kanale nowy materiał. Tym razem zabiera nas dalekiej przyszłości, czyli do pierwszej części kultowej trylogii filmów z lat 80.

EZRyderX47 podmienił twarze Marty'ego McFly'a (Michaela J. Foxa) na Toma Hollanda i doktora Emmetta Browna (Christophera Lloyda) na Roberta Downey'a Jr, czyli sławne postacie z kultowych produkcji z uniwersum Marvela ().

Technologia DeepFake pozwala bardzo małym kosztem odmienić nie do poznania całą produkcję filmów. Hollywood zamierza wykorzystać ten potencjał w przyszłości, przy okazji kręcenia nowych filmów. Nie, aktorzy nie stracą pracy, ale pewnie powstanie więcej filmów z ich wizerunkami, za które dostaną pieniądze, jednak fizycznie nie będą przy nich nic robili.

Reklama

Źródło: GeekWeek.pl/YouTube/EZRyderX47 / Fot. EZRyderX47

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama