Autonomous Tent: Najbardziej luksusowy namiot świata

Autonomous Tent - to nie jest zwykły namiot /materiały prasowe
Reklama

Na dobrą sprawę nawet nie weźmiesz go ze sobą na biwak, ale nie oznacza to, że kosztujący ponad 100 tysięcy "zielonych" jest bezużytecznym gadżetem.

O Autonomous Tent trzeba bardziej myśleć jak o domku letniskowym, bo z namiotem ma on wspólne tylko poszycie. Producent zapewnia, że w przeciwieństwie do sprzętu biwakowego nie są mu straszne obfite opady deszczu, a nawet śnieżne zamiecie.

Nic dziwnego, w końcu całość została zaprojektowana tak, aby nie tylko przetrwać wszystkie pory roku. Do tego lokum da się nawet doprowadzić gaz i kanalizację!

Warto jednak wspomnieć, że według jego twórców całość można "zwinąć" tak, aby nie pozostał po nim żaden ślad.

W dziele amerykańskich inżynierów wykorzystano wyłącznie eko-materiały. Środek "namiotu" stanowią właściwie same elementy drewniane. Nie musimy nawet wspominać, że są one miłe nie tylko w dotyku, ale także dla oczu.

Reklama

Za mniejszy model Autonomous Tent trzeba zapłacić wspomniane 100 tysięcy dolarów. Otrzymamy za nie lokum liczące sobie 65 metrów kwadratowych, w którym możemy się bez obaw przespać w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach.

Za dwa razy większą kwotę zamówić można wielopokojowe Tipi (90 metrów kwadratowych). Bogatym nikt nie zabroni luksusu nawet na biwaku...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: namiot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy