Reklama

Microsoft pracuje nad odpowiednikiem Google Glass?

Rynek technologicznych gadżetów rozrasta się z minuty na minutę, a na horyzoncie pojawiają się nowe, gorące trendy. Jednym z nich są na pewno w ostatnim czasie futurystyczne okulary, które zyskały na popularności za sprawą projektu Google Glass. Z pewnością inni producenci zauważają niesamowity potencjał w technologii, która nie trafiła jeszcze do sklepów.


Branżowy analityk Brian White wysłał do inwestorów notkę, w której oświadczył, że Microsoft prawdopodobnie pracuje nad swoją wersją futurystycznych okularów. Według jego opinii, urządzenie może trafić do sklepów w 2014 roku, dzięki czemu miałoby realne szanse na konkurowanie z Google Glass. Dla przypomnienia - technologia Google ma trafić do detalicznej sprzedaży jeszcze w tym roku. 


Świat nieprzerwanie idzie do przodu, o czym świadczą nowe projekty różnych producentów. Apple pracuje nad swoim iWatch, Samsung również przymierza się do inteligentnych zegarków, Google posiada innowacyjne okulary, a według ostatnich rewelacji także Microsoft chce pójść tą drogą. Ciekawość człowieka zżera, o czym będziemy pisać za pięć lat?

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Microsoft | Google | Google Glasses

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy