Ochrona rzeczy osobistych podczas wakacji

Wyjazd na wypoczynek wiąże się z zabraniem nie tylko walizki, dokumentów, kart, telefonu lecz niejednokrotnie komputera i tabletu. Przed organizacją wyjazdu warto pomyśleć o zabezpieczeniu wszystkich najcenniejszych przedmiotów.

System stworzony przez mySafety dla operatorów turystycznych, opiera się na możliwości znakowania specjalnymi hologramami z numerami ID urządzeń mobilnych jak również dokumentów osobistych. System obejmuje również ochronę bagażu specjalną zawieszką, zawierającą unikalny numer ID umożliwiający identyfikację właściciela z gwarancją jego anonimowości. Dzięki możliwości wyznaczenia nagrody za zwrot, mySafety skutecznie odzyskuje przedmioty, które przekazuje prawowitemu właścicielowi.

Natomiast ITA World Tracer to kompleksowy system zarządzania bagażem lotniczym. Obecnie z jego usług korzysta 450 linii lotniczych na całym świecie.  Niedawno opublikowane statystyki niestety potwierdzają, iż przewoźnicy lotniczy nie zachowują wymaganej ostrożności przy obsłudze bagaży pasażerów.  Statystyki SITA World Tracer wykazały, że na całym świecie gubi się średnio 9 walizek na 1000 pasażerów.  Oznacza to, że średnio w roku około 32 mln pasażerów na całym globie, boryka się z tematem poszukiwania swojego bagażu. 1 na 3000 pasażerów nigdy go nie odzyskuje.

Serwis ochrony kart redukuje ryzyko oszustw. mySafety przejmuje odpowiedzialność finansową za każdą nieuprawnioną transakcję dokonaną kartą płatniczą już 10 minut po zgłoszeniu tego faktu na bezpłatnej, całodobowej infolinii.  
W przypadku utraty środków za granicą, w ramach usługi Cash Emergency, mySafety może zapewnić nieoprocentowaną pożyczkę. Poza tym pakiet zawiera szereg usług Concierge, które dopełniają serwisy ochrony przedmiotów.


Reklama
INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: bagaż
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy