Ośmiornica dla lewo i prawo ręcznych

W grudniu Impakt wprowadził na rynek odświeżoną wersję zestawu Octopus marki Natec. Komplet składa się z ultra-płaskiej klawiatury oraz myszy tym razem - laserowej o maksymalnej rozdzielczości 1600 dpi i uniwersalnym profilu dla prawo i leworęcznych.

Nowością jest także NANO-ODBIORNIK miniaturowych rozmiarów, który z powodzeniem można na stałe zamontować w laptopie. Do produkcji zestawu użyto wysokiej jakości materiałów. Zastosowany lakier fortepianowy, wykorzystywany między innymi w obudowach telewizorów plazmowych i LCD, nadaje klawiaturze bardzo elegancki wygląd, a technologia X-SCISSOR, która polega na zastosowaniu mechanizmu nożyczek (pod klawiszem), gwarantuje bardzo cichą pracę i precyzje działania, co z kolei przekłada się na wysoki komfort użytkowania.

Technologia Frequency Hopping Technology (4 channels, 8mln IDs) - zmniejsza ryzyko interferencji fal i pozwala na jednoczesną pracę wielu zestawów obok siebie. Duży zasięg działania zestawu, nawet do 15m oraz niskie zużycie baterii to niewątpliwie kolejne atuty ośmiornicy. Do zestawu dołączono futerał na myszkę przydatny podczas podróży. Urządzenie objęto 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wynosi 139 zł

Reklama

Cechy zestawu:

- bezprzewodowa klawiatura ze wskaźnikiem poziomu naładowania baterii,

- bezprzewodowa mysz laserowa ze wskaźnikiem poziomu naładowania baterii i włącznikiem ON/OFF,

- nano odbiornik USB,

- pokrowiec podróżny na mysz,

- 3 x baterie alkaiczne AA,

- instrukcja obsługi PL.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: nano | lewo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy