PocketBook Aqua – idealny czytnik na wakacje

​Zanim wyjedziemy na wakacyjne urlopy, czeka nas np. kilka dni przerwy związanych z długim majowym weekendem. Wypad nad wodę i relaks na plaży z ulubioną e-książką? Świetny pomysł, ale... plaża to piasek i woda, czyli nie najlepsze środowisko dla naszych czytników. No, chyba że w plecaku mamy PocketBook Aqua.

Największą zaletą tego czytnika jest fakt, że jest wodoodporny. Możemy zanurzyć na głębokość jednego metra, a czytnik wciąż będzie jak nowy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zabierać go ze sobą nad wodę. Albo do wanny. Wiem, że robicie to teraz, ale to przecież spore ryzyko, że czytnik wpadnie i się uszkodzi. Tutaj niebezpieczeństwa nie ma - można nurkować nie odrywając się od e-książki.

Czytnikowi niegroźny jest też kurz i piach, więc można go też brać do lasu i... właściwie to gdziekolwiek. Sprawdzi się w ekstremalnych, wakacyjnych warunkach. I jeszcze garść formalności: 6-calowy ekran wyświetlający rozdzielczość 800x600, bateria o pojemności 1500 mAh i 4GB pamięci. Na ulubione książki wystarczy.

Reklama

Adam Bednarek

gadżetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: PocketBook | czytnik e-booków

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy