Rękawiczka z funkcją telefonu? Dlaczego nie!

Technologia przenikająca do ubrań to najnowszy trend, który zdaje się postępować w niezwykłym tempie. W fazie testów są już okulary od Google, wiele producentów pracuje również nad inteligentnymi zegarkami. A co powiecie na rękawiczki z możliwością wykonywania połączeń telefonicznych?

Chyba każdy z nas wykonywał kiedyś charakterystyczny gest ręką, udający rozmowę telefoniczną. Teraz jest to możliwe za sprawą Seana Milesa z Designworks, który zaprojektował rękawiczki z funkcją wykonywania połączeń telefonicznych. Rękawiczki co prawda nie są telefonem, a jedynie urządzeniem łączącym się ze smartfonem za pomocą Bluetooth. Aby wygodnie rozmawiać, wystarczy przyłożyć kciuk do ucha, a mały palec skierować ku ustom, bowiem na nim został zamontowany mikrofon.

Gadżet tego typu ułatwi nam komunikację z innymi w niewygodnych sytuacjach, w których sięgnięcie po telefon do kieszeni jest po prostu niemożliwe. Pytanie tylko, czy zastąpi klasyczną słuchawkę Bluetooth, noszoną w uchu? W upalne dni z pewnością nie ma na to szans, jednakże zimą... czemu nie?

Reklama

LinkŹródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: telefon komórkowy | rękawiczka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy