Sony przegrywa kolejną bitwę o PlayStation 3

Wszystko wskazuje na to, że hakerzy śmieją się Sony w twarz i za nic mają sobie blokady (Bany) nakładane przez japoński koncern. Co więcej twierdzą, że mają zamiar kontratakować.

Wygląda na to, że od momentu złamania zabezpieczeń Playstation 3 pod koniec ubiegłego roku przez Georgea Hotza i grupę hakerów fail0verflow piłka znalazła się w grze i jest nieustannie odbijana z jednej połowy boiska na drugie.

Mowa oczywiście o koncernie Sony walczącym z hakerami, którzy nie wydają się być wzruszeni, ani pozwem sądowym skierowanym na Georgea Hotza, ani blokowaniem przez Sony modyfikowanych PS3. Serwis Destructoid poinformował, że bystrzy majsterkowicze nie tylko znaleźli sposób na odbanowanie swoich sprzętów, ale także są teraz w stanie zbanować inne konsole według własnego uznania!

W celu wykonania tej drugiej akcji muszą jednak znać unikalny numer ID konsoli, którą chcieliby zablokować. Warto zatem pamiętać, aby numeru tego strzec jak oka w głowie, ponieważ jego przypadkowe nawet wyjawienie może zakończyć się zbanowaniem naszej konsoli i to wcale nie z inicjatywy Sony. Ciekaw jestem co japoński koncern przygotuje w odpowiedzi na taki stan rzeczy.

Reklama

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: haker | PlayStation Vita | playstation 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy