Ten gadżet pozwoli kontrolować zasięg telefonu

Dla wielu osób myśl o utracie telefonu lub pozostawanie poza zasięgiem sieci powoduje atak paniki lub syndrom odstawienia. Są jednak sytuacje, w których trzeba wyłączyć telefon lub sprawić, by utracił zasięg. Do wielu możliwych rozwiązań dołączyło kolejne - pokrowce na telefon blokujące sygnał sieci GSM.

Spośród możliwych rozwiązań najprostsze wydaje się wyłączenie telefonu lub uruchomienie trybu samolotowego, ale - jeśli takie sytuacje zdarzają się często - nie jest to najbardziej praktyczny sposób. O ile łatwiej byłoby po prostu chować telefon do odpowiedniej kieszeni, bez potrzeby zmieniania jego ustawień lub późniejszego uruchamiania.

Ciekawym sposobem na poradzenie sobie z tym kłopotem są pokrowce, oferowane przez firmę MIAmobi. Te pomysłowe gadżety, dzięki wewnętrznej warstwie z siatką srebrnych włókien nie tylko mają działanie bakteriobójcze, ale przede wszystkim sprawiają, że włożony do nich telefon natychmiast traci zasięg.

Niestety, wadą tego wygodnego rozwiązania jest cena - wykonane z oferowanej przez MIAmobi tkaniny pokrowce osiągają na Amazonie ceny, w zależności od rozmiarów, 70-150 dolarów, czyli tyle, co niektóre modele telefonów.

Łukasz Michalik

Reklama

http://gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: telefony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy