Reklama

Wideo nagrane okularami Google. Project Glass już niedługo?

Google słynie z różnych ciekawych pomysłów. Project Glass to z pewnością najbardziej interesująca propozycja giganta z Mountain View. Widzieliśmy koncept, ale czy to faktycznie działa?

Na to pytanie jeszcze długo nie poznamy odpowiedzi. Koncept zakładał rzeczy bardzo rozbudowane i zrozumiałe jest, że Google potrzebuje sporo czasu na wdrożenie ich w życie. Na razie udostępniono krótkie wideo nagrane właśnie okularami Google (konkretnie jednym z prototypów). Interesujące będzie wykorzystanie okularów do samego kręcenia filmów. Szczególnie jeśli mówimy o sportach ekstremalnych.

Reklama

Okulary Google były przez ostatni czas testowane przez pracowników giganta z Mountain View w różnych miejscach. A to na imprezie charytatywnej, a to na ulicy. Nie wiemy, na jakim etapie są prace nad tym urządzeniem, ale wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem.

Zanim pojawi się gotowy produkt, minie jeszcze sporo czasu. Niemniej jednak każde doniesienia o kolejnych testowanych funkcjach będą znaczące. Były zdjęcia, teraz jest wideo. Pozostaje tylko czekać na faktyczne przeznaczenie - rozszerzoną rzeczywistość.

Google nie wypowiada się na temat postępu prac. Plotkuje się, że okulary będą gotowe pod koniec tego roku. Gigant z Mountain View skwitował to krótkim "dajcie nam czas". Tak więc dajmy czas na dopracowanie urządzenia.

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Google | okulary | Project Glass

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy