Reklama

Za mniej niż stówkę zmienisz swój samochód w KITTa

Maksymalnie kiczowaty, ale przez to kultowy - tak w skrócie można opisać serial "Nieustraszony" z niezastąpionym Davidem Hasselhoffem w roli głównej. Warto jednak pamiętać, że grany przez amerykańskiego aktora Michael Knight nie był jego jedynym bohaterem.

Agent fikcyjnej organizacji F.L.A.G nie byłby tak skuteczny, gdyby nie supersamochód KITT (Knight Industries Two Thousand), w którego "wcielił się" przerobiony Pontiac Trans Am z 1982 r.

Auto wyposażone było w całą masę gadżetów - od schowanych w zderzakach miotaczy ognia, przez zakłócacz urządzeń elektrycznych aż po kolce wysuwające się z opon, kiedy to trzeba było gonić przestępców po trudnym terenie. Najważniejszym elementem pojazdu była jednak sztuczna inteligencja zarządzająca wszystkimi systemami, która "zamieszkiwała deskę rozdzielczą".

Charakterystyczny panel z czerwonymi diodami gadający lekko robotycznym głosem jest równie kultowy jak cały KITT. Teraz możesz zamontować go w swoim samochodzie i to za mniej niż sto złotych. Wszystko to za sprawą specjalnej ładowarki USB, która stanowi dość wierną replikę SI towarzyszącej Michaelowi Knigtowi. Podłączane do gniazda zapalniczki urządzenie nie tylko jest w stanie naładować dwa smartfony, ale także wypowiedzieć 11 kultowych tekstów z serialu. Oczywiście nie mogło też zabraknąć wściekle migających lampek.

Reklama

Gadająca ładowarka? Może to i niepoważne, ale za to jak nostalgiczne. Usłyszeć od swojego samochodu "Jestem modelem Knight Industries 2000 z tysiącem megabitów pamięci i czasem reakcji wynoszącym jedną nanosekundę" to bezcenne doświadczenie, a kupić je można za mniej niż 30 dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nieustraszony | KITT | David Hasselhoff

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy