Wielkie gwiazdy w World of Warcraft

Jak zapewne pamiętacie, World of Warcraft stał się po premierze sensacją na skalę światową. Mimo gorszych dni, do dzisiaj grają w to miliony osób i czy nam się to podoba czy też nie, jest to wspaniała maszynka do zarabiania pieniędzy. Mimo wszystko Blizzard nie pominął tematu promocji i reklamy swojej gry, a specom od tego zadania można pogratulować doskonałych pomysłów.

Jak zapewne pamiętacie, World of Warcraft stał się po premierze sensacją na skalę światową. Mimo gorszych dni, do dzisiaj grają w to miliony osób i czy nam się to podoba czy też nie, jest to wspaniała maszynka do zarabiania pieniędzy. Mimo wszystko Blizzard nie pominął tematu promocji i reklamy swojej gry, a specom od tego zadania można pogratulować doskonałych pomysłów.

Jak zapewne pamiętacie, World of Warcraft stał się po premierze sensacją na skalę światową. Mimo gorszych dni, do dzisiaj grają w to miliony osób i czy nam się to podoba czy też nie, jest to wspaniała maszynka do zarabiania pieniędzy. Mimo wszystko Blizzard nie pominął tematu promocji i reklamy swojej gry, a specom od tego zadania można pogratulować doskonałych pomysłów. Jednym z nich jest z pewnością wykorzystanie celebrytów. Wkróce po premierze okazało się, że jej wielkimi fanami i namiętnymi graczami są takie osoby jak Mila Kunis i Vin Diesel. Nie wiadomo ile w tym prawdy, a ile propagandy, ale skutek jest. Blizzard poszedł z tematem celebrytów dalej – postanowiono wykorzystać wizerunki wielu gwiazd, tworząc ich odpowiedników, specjalne postacie w samej grze. Oto oni!

Reklama

 

Mr. T

Tego pana znamy głównie za sprawą serialu Drużyna A, gdzie zagrał jako Sierżant Bosco Albert 'B.A.'Baracus. Serial był jednym z najpopularniejszych seriali lat 80. w USA, bijąc rekordy popularności i stając się w końcu jedną z ikon kultury masowej z łatwo rozpoznawalną muzyką oraz bardzo charakterystycznymi, wyrazistymi głównymi bohaterami (do których można by zaliczyć także towarzyszący im samochód). Serial był po raz pierwszy emitowany w Polsce w latach 90. na antenie Polonii 1 i jej stacji lokalnych, następnie w telewizji Polsat.

W grze World of Warcraft otrzymał postać Night Elf i oczywiście wystąpił w krótkim filmiku reklamowym.

 

Chuck Norris

To on kopie z półobrotu i załatwia jednym palcem wszystkich największych zbirów na świecie. Tego aktora znacie z pewnością z niezliczonych filmów, seriali oraz... dowcipów, a ostatnio także z reklamy jednego z polskich banków.

Idealna postać dla Chucka Norrisa to Hunter. W World of Warcraft grają miliony ludzi, tylko dlatego, że Chuck pozwala im żyć :) Oto reklama z jego udziałem.

 

Ozzy Osbourne

Legenda muzyki heavymetalowej Wieloletni członek zespołu Black Sabbath. Niezależnie czy lubicie ten nurt muzyki, czy też nie, musieliście o nim słyszeć.

W World of Warcraft otrzymał postać Warlocka, a reklama w której wystąpił, promowała dodatek Wrath of the Lich King.

 

Aubrey Plaza

Aubrey Plaza to serialowa aktorka komediowa, znana głównie z Parks and Recreation. Do World of Warcraft wniosła wielkie poczucie humoru. W grze wciela się w okropnego Orka.

 

Verne Troyer

Aktor i kaskader rozpoznawalny m.in. z powodu swojego wzrostu (81 cm). Największą popularność przyniosła mu rola Mini-Me w serii filmów o Austinie Powersie. W World of Warcraft jest Magiem.

 

William Shatner

Ten kanadyjski aktor najbardziej znany jako odtwórca roli kapitana Enterprise – Jamesa T. Kirka – w serialu Star Trek: Oryginalna Seria oraz w kolejnych siedmiu pełnometrażowych filmach serii Star Trek.

Był jednym z pierwszych celebrytów, jacy pojawili się w World of Warcraft, a jego postać to Shaman.

 

Jean Claude Van Damme

Z pewnością najbardziej znany aktor pochodzący z Belgii, mający na koncie imponującą liczbę ról w filmach akcji.

W grze wciela się w postać Maga. Ciekawostką jest fakt, że reklama jest tylko w francuskiej, gdyż przygotowana została do promowania gry na tamtejszym rynku

 

Willy Toledo

Hiszpański aktor i producent filmowy, teatralny i telewizyjny. Na Boże Narodzenie 2007 w Hiszpanii był twarzą kampanii reklamowej gry wideo World of Warcraft, na równi z Jeanem-Claude Van Damme we Francji.  Jego postać to Paladyn. Oczywiście reklama w języku hiszpańskim.

 

Steven Van Zandt

Prawdziwy człowiek orkiestra –  muzyk, autor tekstów piosenek, aranżer, producent muzyczny, aktor oraz radiowy disc jockey. Największą popularność dało mu granie w zespole Bruce'a Springsteena E Street Band, w którym gra na gitarze i mandolinie oraz rola Silvia Dante w serialu telewizyjnym Rodzina Soprano.

 

Robin Williams

Niedawno zmarły aktor, Robin Williams, który znany był z wielkiego zamiłowania gier wideo, także doczekał się swojej roli w World of Warcraft. Producent ponaglany delikatnie przez fanów, zdecydował się wprowadzić do swojej gry kilka elementów, dzięki którym oddano hołd wielkiemu talentowi Williamsa. Gracze bezustannie odkrywają coś nowego. Ostatnio znaleziono nawiązanie do jego roli w Alladynie, ale są też odnośniki do Mork, Mrs. Doubtfire oraz Toys.

 

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy