Wszystko co najlepsze w 2011 roku

Koniec roku to jak wiadomo czas wszelkich możliwych podsumowań. Nie inaczej jest i u nas, dlatego przygotowaliśmy dla Was zbiór 15 opublikowanych na naszych łamach w 2011 roku tekstów, które cieszyły się wśród czytelników największą popularnością. Zobaczcie sami co podobało się Wam najbardziej.

Koniec roku to jak wiadomo czas wszelkich możliwych podsumowań. Nie inaczej jest i u nas, dlatego przygotowaliśmy dla Was zbiór 15 opublikowanych na naszych łamach w 2011 roku tekstów, które cieszyły się wśród czytelników największą popularnością. Zobaczcie sami co podobało się Wam najbardziej.

Koniec roku to jak wiadomo czas wszelkich możliwych podsumowań. Nie inaczej jest i u nas, dlatego przygotowaliśmy dla Was zbiór 15 opublikowanych na naszych łamach w 2011 roku tekstów, które cieszyły się wśród czytelników największą popularnością. Zobaczcie sami co podobało się Wam najbardziej.

Lista jak zwykle od końca:

Ciekawa historia stworzonego przez człowieka jeziora Salton Sea w USA, do którego rychłego końca również nasza rasa dołożyła ręki. W efekcie natura próbuje dziś odzyskać dla siebie to miejsce, a my możemy podziwiać iście post-apokaliptyczną scenerię rodem z Fallouta.

Reklama

Góra Huang Shan ("Żółta Góra") w Chinach, która posłużyła Jamesowi Cameronowi jako inspiracja do stworzenia krajobrazu kosmicznej planety Pandora. Z pewnością jedno z mniej znanych, choć piękniejszych miejsc na naszej planecie.

Czyli prawdziwi psi komandosi na miarę XXI wieku - implanty, specjalny trening i wyposażenie.

Prawdziwa Godzilla wśród silników spalinowych. 14 cylindrów, 12.5 metra wysokości, 2300 ton wagi i moc, bagatela, 109 tysięcy (!) koni mechanicznych.

Czyli sprytna metoda kilku Amerykanów, którzy oszukali system i mogą podróżować po całym świecie zupełnie za darmo.

Ujawnione dopiero w tym roku przez nowojorską policję nagranie z ataków na World Trade Center wykonane przez amatora, który znajdował się akurat w centrum wydarzeń.

Czyli małe porównanie na wideo jak bolidy formuły 1 przedstawiają się w starciu ze "zwykłymi" samochodami wyścigowymi. Zobaczcie dlaczego F1 nazywa się królową sportów motorowych.

Czy to wymaga jakiegokolwiek komentarza? Dziewczyny pokazujące nam jaką najbezpieczniejszą dla naszego zdrowia pozycję powinniśmy zająć siedząc przed komputerem. ;)

Skonstruowany przez mieszkańców Państwa Środka wielki most.

Całkiem świeży temat - historia pochodzącego z Japonii Masanobu Sato, który od 2008 dzierży (heh) tytuł mistrza świata w masturbacji.

Myślicie, że stosowane przez Was hasło jest zupełnie unikalne, a tym samym bezpieczne? Zobaczcie najpopularniejsze i najczęściej stosowane przez internautów z całego świata.

Najniższe miejsce na pudle przypada dla nagrania zza naszej wschodniej granicy pokazującego dlaczego warto zainwestować w rejestrator trasy. Czyli pokaz próby ulicznego cwaniactwa, które użytkownikom polskich dróg z pewnością nie jest obce.

Mohan Srivastava, mieszkający w Toronto matematyk z wykształceniem z MIT złamał kod pewnej loterii. Co najciekawsze, nasz bohater postanowił wszystko ujawnić, gdyż ze swoimi umiejętnościami jest on w stanie zarobić więcej legalnie niż na oszukiwaniu w loterii.

And the winner is... Jak widać nic tak nie pobudzało Waszej wyobraźni w mijającym jak zapowiedziany (a potem odwołany) atak hackerów na najpopularniejszy serwis społecznościowy. Jak więc widać cyfrowa rewolucja w naszych życiach doprowadziła do tego, że nie możemy po prostu przeżyć bez "fejsika".

A'propos fejsika - na naszym profilu zorganizowaliśmy małą sondę, w której możecie zaznaczyć co właśnie Tobie najbardziej podobało się w kończącym się roku. Jeśli chcecie oddać głos skierujcie się pod .

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy