Blizzard potwierdza prace nad nowym Diablo

Od czasu premiery Diablo 3 minęło już jakieś 6 lat, nic więc dziwnego, że fani popularnej serii zaczynają z niecierpliwością wyczekiwać jakichkolwiek zapowiedzi kolejnej odsłony.

Chociaż „trójka” zebrała mieszane recenzje (wiele osób nie kryło rozczarowania po kultowej już drugiej części, której ta nie dorastała do pięt), to chyba nikt nie miał wątpliwości, że kultowa seria Blizzardu jeszcze do nas powróci.

Teraz mamy już 100% pewność, bo produkcję potwierdził sam deweloper, umieszczając na swojej oficjalnej stronie dość wymowne ogłoszenia. Nie mówimy tu niestety o typowej zapowiedzi, ale poszukiwanie pracowników do “niezapowiedzianego jeszcze projektu Diablo” mówi samo za siebie. Blizzard ma do zaoferowania pracę na „11” diabelskich stanowiskach, takich jak Environment Artist, Technical Artist, Dungeon Artist, VFX Artist, a nawet Producent Wykonawczy czy Dyrektor Kreatywny. Oczywiście oznacza to, że do premiery pozostało jeszcze mnóstwo czasu i nie należy spodziewać się jakichkolwiek informacji na temat tytułu w najbliższych miesiącach, ale mamy przynajmniej pewność, że prace już ruszyły albo ruszą lada moment.

Reklama


Przypominamy też, że z ostatnich doniesień wynika, że Blizzard pracuje również nad wersją Diablo 3 na konsolę Nintendo Switch, więc przed premierą „czwórki” będzie okazja do nadrobienia ewentualnych zaległości.

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama