Tak rewelacyjnie wygląda gra Avatar na pierwszym zwiastunie od Ubisoftu [WIDEO]

Jest na co czekać. Fani filmu i gier osadzonych w światach z kultowych filmów nie zawiodą się. Gra na pierwszym zwiastunie prezentuje się znakomicie. Zobaczcie Avatar: Frontiers of Pandora od Ubisoftu.

Na targach E3 2021 pojawiło się wiele godnych uwagi gier, ale niewątpliwie najciekawszą z nich będzie Avatar: Frontiers of Pandora, czyli opowieść Jamesa Camerona z wielkiego ekranu przeniesiona do świata gier. O tym tytule ostatnio było cicho. Wszyscy myśleli, że w końcu go nie zobaczymy, ale jeśli już, to będzie to przeciętna gra.

Tymczasem pierwszy zwiastun zachwyca jakością grafiki. Klimat Pandory wylewa się wprost z ekranu, a perypetie ludu Na'vi, w obliczu pojawienia się ludzi, wciągną graczy bez reszty. Tytuł będzie przygodową grą akcji w konwencji FPP, oferującą otwarty, żywy świat przepełniony detalami wiernie odwzorowanymi z filmu.

Reklama

Avatar: Frontiers of Pandora tworzony jest z myślą tylko o PC oraz konsolach nowej generacji (PlayStation 5 i Xbox Series X/S). Gra ma trafić jeszcze na platformy streamingowe (Google Stadia i Amazon Luna). Tytuł powstaje na najnowszej wersji znanego z cyklu The Division silnika Snowdrop. Data premiery nie została ogłoszona, ale ma to mieć miejsce w przyszłym roku.

Źródło: GeekWeek.pl/Ubisoft / Fot. Ubisoft

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy