Cyfrowy Polsat: Komentarz w sprawie Anty NC+

Cyfrowy Polsat wysłał do nas oficjalny komunikat na temat strony antyncplus.pl i profilu "Anty NC+", które powstały po debiucie platformy nc+. Prezentujemy go w całości poniżej.

"W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami, że za działalnością strony www.antyncplus.pl i profilu "Anty NC+" w serwisie Facebook stoi Cyfrowy Polsat, oświadczamy, że nasza firma nie jest ani autorem, ani fundatorem tych stron i nie prowadzi żadnych aktywności działających na szkodę platformy nc+.

Obecność bannerów reklamowych naszej firmy na wskazanych stronach wynika z naturalnego mechanizmu działania reklamy internetowej i jest wynikiem algorytmów firm Google lub Facebook, których celem jest jak najefektywniejsze pozyskanie powierzchni reklamowej - czyli jak najskuteczniejsze dotarcie do grupy docelowej przy możliwie najniższych kosztach. Cyfrowy Polsat nie jest zaangażowany w proces doboru stron, za pośrednictwem których wyświetlają się reklamy. 

Reklama

Planowaniem i zakupem mediów dla Cyfrowego Polsatu zajmują się współpracujące z naszą firmą agencje interaktywne, a rozliczenia z aktywności realizowanych w Internecie we wskazanym zakresie są prowadzone z firmami Google i Facebook. Nie posiadamy informacji, czy i na jakich zasadach firmy te rozliczają się z właścicielami strony i profilu "Anty NC+" w serwisie Facebook.

Cyfrowy Polsat prowadzi działalność w oparciu o najwyższe standardy etyczne i ładu korporacyjnego oraz zasady uczciwej konkurencji".

Informacja prasowa/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: anty nc+ | dekoder cyfrowy | Cyfrowy Polsat | nC+

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy