Facebookowy przycisk "Chcę" uwieczniony na zdjęciu

Jakiś czas temu świat obiegła informacja o możliwym wprowadzeniu obok przycisku "Lubię to", zupełnie nowego - "Chcę". Miałby on pozwalać użytkownikom na wyrażenie swojej aprobaty na przykład dla nowego produktu jakiegoś producenta i dodanie go do wewnętrznej listy rzeczy, które nam się spodobały.

Nie trzeba chyba tłumaczyć, że byłoby to świetne zagranie marketingowe, które pozwoliłoby Facebookowi na udostępnienie swoim partnerom zupełnie nowego narzędzia, dzięki któremu świat mógłby zobaczyć, że jakiś produkt jest "cool" i "trendy", a jakiś jest kompletnie "passe". Wiemy, jak mógłby wyglądać taki przycisk.

Informacje i odwołania do przycisku "Chcę" znalazły się w ostatniej wersji SDK Facebooka, przeznaczonego dla deweloperów. Poniżej prezentujemy wygląd nowej możliwości Facebooka, która nie została w żaden sposób oficjalnie zapowiedziana. Zapewne więcej informacji na ten temat pojawi się w niedalekiej przyszłości.

Reklama

Patrząc na aktywność znajomych na Facebooku, śmiem twierdzić, że nowy pomysł Marka Zuckerberga ma prawo spotkać się z pozytywną reakcją użytkowników. Jak często po premierze nowego telefonu czy komputera widzieliście link do jego specyfikacji z komentarzem "Chcę"?

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lubię to! | Facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy