Londyn z darmowym internetem

Darmowa sieć bezprzewodowa w Londynie zapewnia szybkość do 256 Kb/s. Wielka europejska stolica pozwala skorzystać z usług dzięki firmom free-hotspot oraz MeshHopper.

Dostęp możliwy jest na 22-kilometrowym odcinku wzdłuż Tamizy. MeshHopper to także dostawca płatnego dostępu do WiFi, Thames Online, usługi uruchomionej w minionym roku i obejmującej ten sam odcinek rzeki, z Millbank w centralnej części miasta do Greenwich w jego południowo-wschodnim fragmencie.

Darmowa sieć nie jest do końca bezpłatna. Jej użytkownicy muszą zgodzić się na oglądanie reklam trwających 15-30 sekund co kwadrans. Usługa "online-4-free.com" w przypadku braku chęci oglądania reklam może być opłacana za pomocą jednej z przedstawionych taryf rozpoczynających się od 2,95 funta za godzinę.

Reklama

Usługi płatne są szybsze. Zamiast bezpłatnych 256 Kb/s, dostawcy zapewniają połączenia o szybkości 500 Kb/s. Do sierpnia zasięg hotspotów ma być rozszerzony z obecnych 22 km do 36 km. Z dostępu korzystać mogą zarówno mieszkańcy Londynu, pracujący w objętym hotspotami regionie, ale i turyści.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Londyn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy