Najdroższy adres w Polsce - sms.pl

Platforma SerwerSMS.pl zakupiła domenę SMS.pl za ponad 73 tysiące złotych od medousa.pl. Według zestawienia sprzedaży domen przygotowanego przez portal CenyDomen.pl jest to najwyższa transakcja na rynku domen w Polsce w tym roku.


W ubiegłym roku tylko jedna domena  została sprzedana drożej. Obecnie adres SMS.pl prowadzi do bezpłatnej bramki SMS, ale w przyszłości firma planuje wykorzystać nową domenę do uruchomienia nowych usług.

- Od pewnego czasu obserwowaliśmy rynek domen w Polsce i szukaliśmy domeny, która najlepiej będzie pasowała do naszego nowego pomysłu biznesowego. Zdecydowaliśmy się na zakup tej wyjątkowej domeny, ponieważ trudno sobie wyobrazić lepszy adres do świadczenia usług związanych z komunikacją SMS niż SMS.pl. Inwestycja oznacza podtrzymanie przez naszą firmę pozycji lidera rynku masowej wysyłki SMS w Polsce. Już wkrótce przedstawimy nasze plany biznesowe związane z domeną SMS.pl - powiedział Artur Sadowski, menadżer ds. rozwoju, Platforma SerwerSMS.pl

Reklama

W zestawieniu "100 najdrożej sprzedanych polskich domen wszech czasów" przygotowanym przez portal CenyDomen.pl obejmującym wszystkie transakcje, których wartość została opublikowana w Internecie począwszy od 1.10.2003 roku najnowsza inwestycja Platformy SerwerSMS.pl zostanie sklasyfikowana na 12 pozycji.

- Kupno domeny SMS.pl to kolejny dowód na to, że chwytliwa, łatwao zapamiętania domena już od dawna nie jest jedynie gustownym dodatkiem. To jedna z przewag konkurencyjnych wpływająca nie tylko na wizerunek firmy, ale na rozwój całego biznesu. Transakcja ta świadczy również o rosnącym potencjale rynku wtórnego domen - powiedziała Kalina Pieciun, dyrektor działu marketingu w Nazwa.pl

Informacja o zakupie domeny SMS.pl znalazła się w tygodniowym zestawieniu sprzedaży domen DNJournal.com.  W prowadzonej przez ten portal iście domen, które w ubiegłym tygodniu osiągnęły na świecie najwyższą cenę (The DN Journal TOP40) zakup domeny SMS.pl został sklasyfikowany na 20. miejscu. natomiast w zestawieniu Country Code TOP40 jest to trzecia najwyższa transakcja.

Źródło informacji

Komputer w Firmie
Dowiedz się więcej na temat: sms | domeny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy