Okradli Żabkę. Złodzieje poszukiwani przez YouTube

2,5 tys. zł za informację o przestępcach, którzy ukradli ze sklepu 10 tys. zł. Zadanie jest ułatwione, bo właściciel sklepu z Kamienia Pomorskiego umieścił na YouTube film z kamery przemysłowej, na którym widać twarze przestępców.

Do kradzieży doszło 14 sierpnia br. Ekspedientka na zapleczu sklepu zostawiła utarg z poprzedniego dnia. Wkrótce miał się pojawić właściciel i zawieźć je do banku. Niestety wcześniej do Żabki weszli złodzieje - informuje serwis GS24.pl

Właściciel sklepu twierdzi, że kradzież była wcześniej zaplanowana, a brało w niej udział 5 osób. Jeden z mężczyzn zajął ekspedientkę pytaniami, drugi udał się na zaplecze, a pozostała trójka starała się zasłaniać kasjerce pole widzenia. Jak się okazuje skutecznie - z zaplecza zginęło 10 tys. zł.

Reklama

Policja nie pomogła, więc pan Sebastian postanowił działać na własną rękę. Skorzystał ze sprawdzonego pomysłu i zamieścił 4 września br. na YouTube film ze zdarzenia wraz ze szczegółowym opisem zajścia i wyznaczeniem nagrody 2,5 tys. zł za rozpoznanie i wskazanie pobytu któregokolwiek ze złodziei.

Aktualizacja: 16.09.2009 w godzinach porannych film został usunięty z portalu YouTube.

Źródło: Dziennik Internautów
Dowiedz się więcej na temat: właściciel | film | poszukiwani | złodziej | YouTube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy