"PC Format 10/2012" - Cyfrowa TV z komputera

Już za chwilę rozpocznie się wyłączanie nadajników telewizji analogowej. Nie musisz jednak wyrzucać starego telewizora - w najnowszym numerze magazynu "PC Format 10/2012" można znaleźć odpowiedź na pytanie - jak oglądać telewizję cyfrową na komputerze.

Żeby nadal odbierał sygnał telewizyjny, lub oglądać ulubione audycje za pomocą komputera wystarczy specjalny tuner DVB-T. O tym, który jest najlepszy jak również wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć o telewizji cyfrowej, można dowiedzieć się z nowego numeru "PC Format".

W nowym numerze na płycie znalazło się oprogramowanie dla osób zainteresowanych fotografią - pełna wersja programu do zarządzania, katalogowania i edycji zdjęć. Redakcja przetestowała także drukarki przeznaczone specjalnie do drukowania fotografii i monitory LCD z matrycami IPS i xVA, które doskonale odzwierciedlają barwy. Pokazano także, krok po kroku, jak dobrać ustawienia monitora i drukarki, aby na wydruk nie odbiegał ani trochę od tego co widać na ekranie.

Reklama

Nie zapomniano także o tych, którzy idą do szkoły. Redakcja doradza, skąd można ściągnąć darmowe podręczniki w wersji elektronicznej, a także jakie aplikacje na smartfony najbardziej ułatwią życie uczniom i studentom.

Nowy "PC Format 10/2012" już w kioskach.

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: PC Format

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama