Tele2: Nowy cennik Air2.Net

Firma Tele2 Polska wprowadziła nowy cennik za korzystanie z usługi Air2.Net. Nowością jest uwzględnienie dwóch typów taryf: Business i Standard.

Firma Tele2 Polska wprowadziła nowy cennik za korzystanie z usługi Air2.Net. Nowością jest  uwzględnienie dwóch typów taryf: Business i Standard.

Taryfa Business dedykowana jest osobom i instytucjom, które wymagają stałego dostępu do sieci. W zależności od wykupionego abonamentu mają zagwarantowaną prędkość bezprzewodowego łącza od 64 kbps do 512 kbps, a także stały 24-godzinny dostęp do Internetu, niezależnie od ilości danych wysyłanych i przyjmowanych w trakcie danego miesiąca.

Taryfa Standard przeznaczona jest dla klientów, którzy korzystają z dostępu do sieci przede wszystkim na prywatny użytek. Gwarantowana prędkość transmisji danych wynosi 64 kbps. Klienci mają zapewniony stały 24-godzinny dostęp do zasobów internetowych. Wysokość miesięcznego abonamentu uzależniona jest od ilości danych wysyłanych i przyjętych w trakcie danego miesiąca. Dodatkowo w każdej chwili użytkownik ma możliwość sprawdzenia na stronie internetowej aktualnego poziomu transferu, co pozwala na samodzielne decydowanie o wysokości miesięcznego rachunku.

Reklama

Obecnie usługa Air2.Net dostępna jest na terenie Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Poznania oraz Wrocławia. Koszt instalacji w okresie promocji wynosi w przypadku taryfy Business 99 zł netto i 249 zł netto dla taryfy Standard.

www.tele2.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: taryfa | standard | cennik | tele2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama