Zdjęcie jajka podbija Instagrama i zawstydziło dotychczasowych rekordzistów serwisu

Wygląda na to, że Kylie Jenner, czyli członkini popularnej rodziny Kardashian-Jenner, musi pogodzić się z utratą postu z największą ilością polubień. Najgorsze, stało się to na rzecz zwykłego jajka. Nie wierzycie? Sami zobaczcie!

Zdjęcie zwykłego jajka odebrało tytuł najbardziej lubianego instagramowego postu samej Kylie Jenner, dobitnie pokazując, że każdy może stać się sławny, wystarczy tylko wykazać się dużą kreatywnością. Fotografia opublikowana w serwisie 4 stycznia w ubiegłą niedzielę postawiła na swoim, czyli wyprzedziła 18 milionów polubień pod postem Kylie Jenner, a obecnie może się pochwalić wynikiem blisko… 40 milionów!

Właścicielem słynnego konta jest osoba kryjąca się za pseudonimem „Egg Gang”, która od samego początku zaznaczyła, że cel akcji jest tylko jeden - pokonać Kylie Jenner i ustanowić nowy rekord. Kiedy więc ilość polubień osiągnęła odpowiedni poziom, na koncie pojawiły się specjalne podziękowania i wpis: - To jakieś szaleństwo. Co za czasy do życia. A co na to Kylie Jenner? Podeszła do sprawy z przymrużeniem oka i nagrała filmik, w którym upuszcza jajko na ziemię i opatrzyła go komentarzem “A masz”.

Reklama

Warto przypomnieć, że nie jest to pierwsza próba zdobycia ogromnej ilości polubień czy followersów za sprawą konta-żartu czy zwykłego wpisu. Wystarczy tu wspomnieć o twitterowym koncie Half an Onion, które uzbierało 635 tysięcy osób śledzących w próbie przyćmienia popularności konta prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa.

Co więcej, w mediach społecznościowych znaleźć można wiele kont próbujących szybko zbudować popularność za sprawą wrzucania codziennie tego samego zdjęcia, ale nie każdemu się udaje i trudno przewidzieć, co jest potrzebne, by coś stało się viralem. Pomysł, polubienie przez kogoś popularnego, a może czysty przypadek? Kto wie, ale jedno jest pewne - temu jajku się udało! :)

Źródło: GeekWeek.pl/theverge

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy