Zemsta porzuconej

Gry internetowe pozwalają na poznanie nowych znajomych, co więcej często w ten sposób zawiązują się trwalsze relacje. Jednak czasem mogą być także narzędziem zemsty. Jedna z Japonek, w odwecie za porzucenie przez swojego chłopaka, wykorzystała znajomość jego loginu i hasła do gry internetowej i skasowała wszystkie jego dane do tej gry.

Gry internetowe pozwalają na poznanie nowych znajomych, co więcej często w ten sposób zawiązują się trwalsze relacje. Jednak czasem mogą być także narzędziem zemsty.  Jedna z Japonek, w odwecie za porzucenie przez swojego chłopaka, wykorzystała znajomość jego loginu i hasła do gry internetowej i skasowała wszystkie jego dane do tej gry.

Niestety lokalna policja okazała się niezbyt czuła na "sercowe" tłumaczenia i aresztowała kobietę pod zarzutem złamania zakazu uzyskiwania nielegalnego dostępu do cudzego konta. Trzydziestoletnia kobieta i dwudziestoletni mężczyzna poznali się jesienią 2003 r. właśnie w internecie, w trakcie gry w "Lineage". To przygodowa gra, gdzie gracz walczy z innymi postaciami i może rozwijać swoją postać zdobywając nowe umiejętności i wyposażenie. Gracz może także się komunikować z innymi uczestnikami, wysyłając komunikaty tekstowe. Pomiędzy kobietą i mężczyzną stopniowo zawiązał się romans, który wkrótce okazał się niewypałem. On postanowił odejść, ona zapragnęła zemsty. Gdy pewnego dnia gracz zalogował się do "Lineage", z przerażeniem odkrył że znikł cały jego wirtualny ekwipunek, który gromadził przez długie godziny spędzone przy komputerze. Natychmiast skojarzył co się mogło wydarzyć i zawiadomił policję. Była dziewczyna wyjaśniła, że skasowała dane w rewanżu za zerwanie związku. (4D)

Reklama
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy