Acer Aspire Z3 - nowy komputer typu all-in-one

Firma Acer wprowadziła stylowy komputer zintegrowany Aspire Z3, wyposażony w 23-calowy ekran dotykowy i zaprojektowany z myślą o nowoczesnych domach. Regulowana kamera internetowa HD oraz zoptymalizowany system dźwiękowy pozwalają użytkownikom na swobodne dzielenie się przeżyciami i wspomnieniami.

Acer Aspire Z3
Acer Aspire Z3materiały prasowe

Komputer Z3 jest wyposażony w panel o rozdzielczości Full HD 1080p z podświetleniem LED cechujący się dużym współczynnikiem kontrastu, pozwalającym na uzyskanie realistycznego obrazu. Zastosowana matryca IPS o szerokim kącie widzenia 178° gwarantuje, że obraz jest widoczny z każdego miejsca, dzięki czemu komputer idealnie nadaje się do wspólnej rozrywki w rodzinnym gronie. Komputer Z3 jest też wyposażony w internetową kamerę HD, której obiektyw można odchylać o maksymalnie 20°, tak aby podczas wideorozmów w kadrze byli widoczni zarówno dorośli, jak i dzieci.

Z3 jest pierwszym komputerem zintegrowanym firmy Acer, w którym zastosowano światowej klasy głośniki Harman Kardon. W połączeniu z systemem Dolby Home Theater v4 pozwalają one na odtwarzanie pięknego dźwięku o bogatych szczegółach.

Komputer Z3 został zaprojektowany tak, aby zapewnić wygodę użytkowania, dlatego ma wydajność pozwalającą na efektywne wykonywanie codziennych zadań. Seria Z3 jest inspirowana komputerami Aspire M3, dlatego najczęściej używane elementy obsługowe i gniazda (przycisk menu ekranowego, czytnik kart pamięci SD, port USB 3.0, gniazdo audio 2w1) są umieszczone w obszarze o kształcie kapsuły, który znajduje się z przodu i zapewnia łatwy dostęp. Komputery z serii Z3 są wyposażone w procesor Intel Core z wbudowanym układem graficznym Intel HD. Dwa porty USB 3.0 zapewniają szybki transfer danych oraz dają swobodę podłączania urządzeń, natomiast wejście HDMI sprawia, że Z3 może pełnić funkcję wspaniałego monitora konsoli do gier. Komputer Z3 współpracuje też z bezpłatną usługą AcerCloud, która umożliwia wygodne przesyłanie plików oraz zarządzanie multimediami z różnych urządzeń.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Dołącz do nas