Samsung All-In-One serii 7 z dotykowym ekranem w sprzedaży

Samsung przedstawia komputer All-In-One serii 7 z dotykowym ekranem i obrazem w jakości Full HD.

Samsung AIO DP700A7D-S01PL wykorzystuje funkcje nawigacji, takie jak sterowanie komputerem za pomocą 10-punktowej matrycy dotykowej lub wydawanie poleceń za pomocą gestów dłoni. Czyni to korzystanie z komputera wygodnym i funkcjonalnym.

Bezprzewodowa klawiatura i mysz

W skład zestawu komputera AIO DP700A7D wchodzi bezprzewodowa klawiatura i mysz. Brak klawiszy numerycznych na klawiaturze sprawia, że pisanie jest łatwiejsze i wygodniejsze zapewniając większą przestrzeń dla dłoni i swobodę ruchu dla palców. Cztery specjalne skróty klawiszowe Windows 8 gwarantują też szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Reklama

Parametry

Gwarancją wysokiej wydajności jest procesor Intel Core i7-3770T oraz 8 GB pamięci RAM. Procesor graficzny AMD Radeon HD7850M i dysk twardy - HDD o pojemności 1 TB pozwalają cieszyć się treściami w szerokiej gamie formatów i umożliwiają odtwarzanie, edytowanie, tworzenie i zapisywanie treści. Aby sprostać wymaganiom użytkowników w zakresie w najwyższej jakości dźwięku, All-In-One PC wyposażony został w zestaw dwóch głośników o łącznej mocy 14-wat.

Obraz doskonałej jakości

Komputer ma wbudowany tuner cyfrowy i ekran o przekątnej 27 cali o kącie widzenia 178 stopni. AIO DP700A7D z powodzeniem może więc też pełnić funkcję nowoczesnego, interaktywnego telewizora. Wbudowany napęd optyczny DVD zapewnia wysoką jakość wyświetlanych treści w jakości Full HD.

"Przepisy Jamiego Olivera"

Użytkownicy komputera Samsung AIO Serii 7 z systemem Windows 8 zyskują dostęp do aplikacji z przepisami słynnego kucharza Jamiego Olivera. Unikalną funkcją aplikacji jest możliwość przeglądania przepisów za pomocą gestów. Zatem koniec ze śladami mokrych dłoni na klawiaturze czy brudzeniem ulubionej książki kucharskiej. Wystarczy, że użytkownik przesunie dłonią w powietrzu, by zapoznać się z osobistymi radami uznanego mistrza sztuki kulinarnej.

Dostępność i cena

Samsung All-In-One 700A7Djest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 8699 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Komputery all-in-one | windows 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy