Reklama

Acer wymieni baterie w laptopach

Firma Acer, a dokładniej amerykański oddział, poinformował o wymianie 27 tysięcy baterii marki Sony w swoich laptopach.

Jak twierdzi Acer, do tej pory nie odnotowano żadnych wypadków spowodowanych wadliwymi bateriami, mimo to firma woli dmuchać na zimne - poinformował rzecznik prasowy firmy.

Do programu wymiany baterii podlegają laptopy z serii TravelMate oraz Aspire sprzedane między majem 2004 roku a listopadem 2006. Wymianie podlegają również baterie zakupione indywidualnie.

Acer pokusił się o założenie specjalnej strony, gdzie podał szczegółowe informacje dotyczące programu wymiany baterii.

Usterki dotyczące baterii montowanych w laptopach wydają się nie mieć końca. Po wielkiej wpadce firmy Sony w Wielkiej Brytanii zeszłego roku, japoński gigant stracił nieco na reputacji. Mówiło się także, że baterie w niektórych modelach MacBooków mogą być wadliwe. Ile jeszcze laptopów jest potencjalnym zagrożeniem?

Reklama

Najlepsze źródło darmowych programów w sieci - megapliki.interia.pl

PCArena.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sony | firma | Acer firma | baterie

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL