Awantura o laptopa za 349 zł

Firma Virtual PC odmówiła mieszkańcowi Płocka wydania laptopa, którego zgodziła się sprzedać za 349 zł. Wiele wskazuje na to, że sprawa trafi do sądu - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Jak opisuje "Gazeta Wyborcza", młody mieszkaniec Płocka znalazł w internecie ofertę firmy Virtual PC z Wrocławia. Był to laptop za 349 zł. Mężczyzna zarejestrował się na stronie Virtual PC i zamówił sprzęt. Szybko dostał potwierdzenie, że jego zamówienie dotarło do wrocławskiej firmy.

Firma podziękowała klientowi za zrobienie zakupów oraz poinformowała, że zamówiony towar (laptop za 349 zł) dotrze w ciągu najbliższych dni. Dopiero na drugi dzień na stronie internetowej sprzedawcy przy laptopie pojawiła nowa cena - 3490 zł, czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Reklama

Płocczanin dostał od Virtual PC maila z informacją, że zaszła pomyłka wynikająca z wdrażania nowego systemu. W ramach rekompensaty firma oferowała taki sam sprzęt ze zniżką w wysokości 100 zł. Ale laptopa za 349 zł wysłać już nie chciała - opisuje "Gazeta Wyborcza".

Media2
Dowiedz się więcej na temat: 'Gazeta Wyborcza' | Gazeta Wyborcza | firma | awantura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy