AZZA Pyramid 804 – obudowa w kształcie piramidy

AZZA Pyramid 804 to obudowa o unikalnym kształcie piramidy. Niezwykle wytrzymała aluminiowa rama mieści cztery tafle szkła, co zapewnia niezakłócony widok zainstalowanych komponentów.

Obudowa na wszystkich czterech panelach bocznych posiada ściany ze szkła, dzięki czemu można pochwalić się jej zawartością z każdej ze stron. Dołączony jest cyfrowy wentylator RGB Hurricane II o średnicy 120 mm, pozwala dostosować oświetlenie pod nasz ulubiony kolor.

Pyramid 804 jest nie tylko ładna wizualnie: jest w stanie obsłużyć większość układów, które pasowałyby do każdej konwencjonalnej obudowy mid-tower, takiej jak płyta główna ATX, karta graficzna o długości 300 mm, wnęki na dyski 2x2,5 ", wnęka na dyski 1x3,5" oraz chłodzenie wodne do 360 mm na spodzie obudowy. Płyta główna jest zamontowana poziomo, a uchwyt karty graficznej z regulacją wysokości zapewnia bezpieczne dopasowanie karty.

Reklama

AZZA można pokazać na więcej niż jeden sposób: oprócz ułożenia jej płasko na dolnej powierzchni jak piramida, oferuje również opcjonalną podstawę, która umożliwia zamontować obudowę do góry nogami, Dno budki staje się płaską powierzchnią, dzięki czemu Pyramid 804 może pełnić funkcję stołu.

Przypuszczalna cena detaliczna: 1199 zł brutto.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: obudowa smartfon | komputer | Piramida | PC

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy