​Dell Precision M2800 - mobilna stacja robocza dla każdego

Dell ma w swojej ofercie komputery skierowane do różnych grup klientów. Tym razem amerykański gigant zaprezentował Precision M2800 - mobilną stację roboczą w niewygórowanej cenie.

Przenośne stacje robocze to jedne z najdroższych komputerów dostępnych na rynku. Mają potężną specyfikację, ale zazwyczaj i kosztują niemało. Dell Precision M2800 także do najtańszych laptopów na rynku nie należy, ale na tle konkurencji jego cena powinna być znośna dla niezbyt zamożnego konsumenta.

W zestawie znajdziemy jeden z procesorów Core i5/i7 opartych na platformie Haswell, do 16 GB pamięci RAM i dysk twardy 1 TB. Za wrażenia graficzne odpowiada karta AMD FirePro W4170M z 2 GB własnej pamięci wideo. Cięcia budżetowego objęły 15,6-calowy ekran laptopa, który standardowo pracuje tylko w rozdzielczości 1366 na 768 pikseli. Za dodatkową opłatą M2800 można wyposażyć w matrycę Full HD.

Nowy laptop Della na amerykańskim rynku został wyceniony na 1199 dol. W ciągu najbliższych kilku tygodni powinniśmy poznać datę jego debiutu na Starym Kontynencie.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dell | Laptop | Haswell | Intel | Laptop Dell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama