Internetowa kamerka jak aparat

Hama CM-330 MF to mała kamera internetowa w kształcie aparatu cyfrowego. Jej dodatkowym elementem jest rozwijany kabel - dzięki temu użytkownik może swobodnie robić zdjęcia i nagrywać filmy nie tylko w domu i biurze, ale także podczas podróży.

Kabel automatycznie zwija się lub rozwija w zależności od potrzeb nie dopuszczając do wystąpienia kłopotliwej plątaniny.

Niezależnie od tego czy kamera Hama CM-330 MF jest przymocowana do komputera, czy też swobodnie trzymana w dłoni, przekazuje obraz w dowolne miejsce na świecie za pośrednictwem sieci poprzez złącze USB 2.0. Produkt oferowany jest w czterech kolorach: czarnym, srebrnym, niebieskim lub różowym.

Internetowa "cyfrówka" Hama pracuje z rozdzielczością 640 na 480 pikseli.

Kamera wpisuje się w strategię firmy Hama, której motto brzmi: "Sprytne rozwiązania". Specjaliści producenta od kilkudziesięciu lat projektują i wytwarzają szereg akcesoriów, których głównym zadaniem jest rozszerzenie funkcjonalności tradycyjnych urządzeń.

Reklama

Hama CM-330 MF trafi na polski rynek w lutym br. Sugerowana cena detaliczna urządzenia będzie wynosić 79 zł. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: kamera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy