Kieszonkowy komputer przenośny NEO

Psion NEO został stworzony na potrzeby pracowników przemysłu lekkiego, firm kurierskich, małych hurtowni lub sprzedawców w sklepach detalicznych.

Może być wykorzystywany do kontroli biletów w czasie imprez plenerowych i halowych. Sprawdza się w pomieszczeniach, ale może być stosowany również do pracy w terenie. Zapewnia nie tylko bezprzewodowe przesyłanie danych, ale także komunikację głosową w technologii VoIP.

Na uwagę zwracają przede wszystkim małe wymiary Psion NEO, jak na segment komputerów przemysłowych. Obudowa o długości 16.8 cm, szerokości 6.4 cm oraz głębokości 3.4 cm waży 275 gramów. Mieści w sobie kolorowy ekran dotykowy, który został przechylony pod kątem w stronę użytkownika. W razie potrzeby producent zapewnił możliwość podłączenia uchwytu pistoletowego. W przypadku klawiatury konstruktorzy pozostawili użytkownikom wybór pomiędzy wersją z 48 przyciskami alfanumerycznymi albo 26 przyciskami numerycznymi.

"Kieszonkowiec" od Psion współpracuje z systemem operacyjnym Microsoft Windows CE 5.0 oraz Windows Mobile 6.1. Konfiguracja zawiera - w zależności od wymagań użytkownika - skaner laserowy lub imager 1D, 2D, bądź RFiD. Model komunikuje się bezprzewodowo z siecią za pośrednictwem technologii WLAN oraz Bluetooth.

Reklama

Pomimo kieszonkowych gabarytów, Psion NEO charakteryzuje się wytrzymałością na trudne warunki pracy zgodnie z normą IP54. To oznacza, że model jest odporny na wodę, zanieczyszczenia. Zgodnie ze specyfikacją, użytkownik może być pewien poprawnego działania sprzętu nawet po 26 upadkach na beton z wysokości 1.2 metra. Atutem produktu jest bateria, która umożliwia powyżej 8 godzin pracy bez konieczności podłączania do sieci zasilającej.

Produkt objęty jest roczną, standardową gwarancją producenta z możliwością rozszerzenia nawet do 5 lat. Sugerowana cena detaliczna Psion NEO wynosi 670 euro.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy