Lidia Popiel podejmuje wyzwanie Lenovo

Kolejną ekspertką zaproszoną do projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” w charakterze „DO’ersa”, jest znana i ceniona fotografka Lidia Popiel. Etap dedykowany tej wyjątkowej osobowości polskiej fotografii rozpocznie się 13 sierpnia konkursem, w którym główną nagrodą będzie zaproszenie na warsztaty fotograficzne.

W ramach projektu "For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!" Lidia Popiel wykonała sesję zdjęciową biorących w nim udział "DO'ersów". Jej efekty można znaleźć na stronie projektu www.zrobtozlenovo.pl.  W klipie video, który jest dostępny na kanale Youtube Lenovo Polska: http://www.youtube.com/user/LenovoPolska, znana fotografka zdradza, jak wygląda jej dzień i do czego w pracy wykorzystuje  nowoczesną technologię. 

Już 13 sierpnia startuje konkurs "Zawsze chciałem to zrobić!", w którym wszyscy pasjonaci fotografii będą mogli wygrać udział w warsztatach, które poprowadzi Lidia Popiel.  

Reklama

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu swoich  najlepszych zdjęć poprzez aplikację umieszczoną na  fan page Lenovo Polska apps.facebook.com/lidiapopiel.

Wszystkie szczegóły konkursu znaleźć można także na stronie http://zrobtozlenovo.pl/konkursy/konkurs_z_lidia_popiel/

Dodatkowo jeden z uczestników przejdzie do wielkiego finału konkursu, w którym będzie mógł zdobyć atrakcyjną nagrodę pieniężną na spełnienie swojego zawodowego marzenia. Nie czekaj! Spełnij swoje marzenia i zrób to z Lenovo!

 


Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: lenovo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy