Outlet z elektroniką - sprzęt z niewielką wadą

Komputronik uruchomił Outlet Internetowy, w którym sprzedawane są przecenione, pełnosprawne produkty, które zwykle charakteryzują się jakąś niewielką wadą.

W przypadku notebooków są to najczęściej zarysowania na obudowie lub na ramce wokół matrycy. Część produktów stanowią naprawione komputery po-serwisowe, jak na przykład laptopy po wymianie touchpada czy płyty głównej.

Zdarzają się także produkty bez wad, ale w uszkodzonym opakowaniu. Do Outletu internetowego trafiają także modele powystawowe z ogólnopolskiej sieci salonów. Każdy oferowany sprzęt jest dokładnie opisany tak, aby klienci mogli podjąć jak najbardziej przemyślaną decyzję.

- Komputronik ma w ofercie kilkadziesiąt tysięcy produktów, które rocznie trafiają do setek tysięcy klientów. Jak każdy duży dostawca, mamy na stanie sprzęt, który jest sprawny, ale z różnych powodów nie może być oferowany, jako fabrycznie nowy. To znakomita szansa dla osób, którym na przykład nie zależy aż tak bardzo na nienagannym wyglądzie samego produktu, czy opakowania. Chcą natomiast dysponować dobrym i szybkim sprzętem w cenie poniżej jego rynkowej wartości. Krótko mówiąc, polecamy nasz Outet internetowy świadomym łowcom okazji - mówi Piotr Zieliński, Kierownik Internetowego Sklepu Komputronik.

Reklama

Przedstawiciele Komputronik podkreślają, że Outlet internetowy to miejsce, w którym można najtaniej kupić markowe produkty, a jednocześnie mieć pewność znakomitej obsługi, szybkiej przesyłki i łatwego kontaktu z obsługą. Obniżki cen sięgają kilkudziesięciu procent. Warto wspomnieć, że w siedzibie głównej Komputroni, przy ul. Wołczyńskiej w Poznaniu, działa również tradycyjny outlet, prowadzony na tych samych zasadach, co internetowa wersja. Punkt przeznaczony jest dla klientów z Poznania i okolic, którzy preferują osobisty odbiór sprzętu.

Źródło informacji

Komputer w Firmie
Dowiedz się więcej na temat: produkty | outlet | Komputronik SA | Używany komputer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy