Tabletowa ofensywa Eee Padów - cztery premiery

Nowe modele tabletów ASUS będą oferowane z ekranami o 3 różnych przekątnych oraz systemami Windows 7 Home Premium lub Google Android, zapewniając elastyczność w zastosowaniach mobilnych.

ASUS Eee Pad Slider
ASUS Eee Pad Slidermateriały prasowe

ASUS Eee Pad Slider

Łącząc w sobie najlepsze cechy tabletu i tradycyjnego notebooka, ASUS Eee. Slider posiada ekran dotykowy IPS o przekątnej 10,1 cala oraz wysuwaną klawiaturę QWERTY, która umożliwia wygodne pisanie w każdych warunkach. Nowy tablet firmy ASUS został wyposażony w układ NVIDIA Tegra 2 - najbardziej zaawansowany chipset mobilny na świecie. Z dwurdzeniowym procesorem i wbudowaną jednostką graficzną NVIDIA GeForce zapewnia on niespotykaną dotąd wydajność urządzeń mobilnych.

Dwie wbudowane kamery - z przodu o rozdzielczości 1,2 megapiksela i z tyłu o rozdzielczości 5 megapikseli - sprawiają, że Slider pozwala na łatwe prowadzenie wideorozmów i wykonywanie zdjęć. System Android 3.0 oferuje szereg funkcji do wygodnego udostępniania ich przez strony www, pocztę i serwisy społecznościowe. Intuicyjny interfejs ułatwia sterowanie urządzeniem przy pomocy dotykowego ekranu pojemnościowego. Opcjonalny, wbudowany moduł 3G zapewnia nieskrępowany dostęp do internetu w dowolnym miejscu.

ASUS Eee Pad Transformer

Płaska, lekka konstrukcja, pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cala, a także wszechstronność zastosowań sprawiają, że ASUS Eee Pad Transformer to idealny komputer dla osób, które chcą cieszyć się multimediami podczas podróży oraz posiadać łatwy dostęp do stron internetowych, poczty i innych aplikacji użytkowych. Specjalnie zaprojektowany interfejs zapewnia korzystanie z wielu funkcji oferowanych przez system Android 3.0.

materiały prasowe

Zastosowany w urządzeniu układ NVIDIA Tegra 2 oferuje pełną obsługę aplikacji Adobe Flash, możliwość przeprowadzania wideokonferencji oraz odtwarzania plików wideo w jakości HD. Chipset NVIDIA Tegra 2 jest ponadto gwarantem wysokiej wydajności zarówno podczas przeglądania internetu, jak i podczas uruchamiania mobilnych gier. Opcjonalna stacja dokująca przekształca Transformera w pełnowartościowego notebooka z klawiaturą QWERTY, wydłużając jednocześnie czas pracy na baterii do 16 godzin. ASUS Eee Pad Transformer został wyposażony w dwie kamery: z przodu (1,2 megapiksela) i z tyłu (5 megapikseli). Pozwalają one na łatwe prowadzenie wideorozmów oraz wykonywanie cyfrowych zdjęć. Wbudowany port mini-HDMI służy do łatwego połączenie z zewnętrznym wyświetlaczem, umożliwiając odtwarzanie wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD.

ASUS Eee Pad MeMO

Eee Pad MeMO to urządzenie mobilne, które gwarantuje maksymalną elastyczność. Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7,1 cala jest wystarczająco mały, aby tablet zmieścił się w kieszeni marynarki, ale wystarczająco duży, aby wygodnie sporządzać odręczne notatki przy pomocy dołączonego rysika. System operacyjny Android 3.0 zapewnia bogaty pakiet aplikacji użytkowych i rozrywkowych. Dzięki wbudowanemu portowi Micro HDMI, ASUS Eee Pad MeMO możne zostać podłączony do zewnętrznego wyświetlacza i odtwarzać wideo w pełnej rozdzielczości 1080p HD.

ASUS Eee Slate EP121

Model Eee Slate EP121 został stworzony dla osób, które poszukują przenośnego, niewielkiego urządzenia, obsługującego standardowe aplikacje biurowe i gwarantującego wielozadaniowość. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor Intel Core i5. Obraz wyświetlany jest na 12,1-calowym ekranie z podświetleniem LED o rozdzielczości 1280 x 800 i kącie widzenia wynoszącym aż 178 stopni.

materiały prasowe

Tablet Eee Slate oferowany jest z pamięcią stałą SSD o pojemności 32 GB lub 64 GB (rozszerzalną poprzez karty SDXC), oraz z maksymalnie 4GB pamięci RAM DDR3. Wszystkie modele są wyposażone w Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 3.0, kamerę o rozdzielczości 2 megapikseli, a także dwa porty USB 2.0, które zapewniają pełną obsługę wielu standardowych urządzeń peryferyjnych. ASUS Eee Slate wyposażono w port mini-HDMI, umożliwiający podłączenie tabletu do zewnętrznego wyświetlacza.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Dołącz do nas