Zabezpieczenie dla komputera warte 10 tys. zł

Acar P7 NET to listwa, która oprócz standardowego zabezpieczenia gniazd 230V chroni również urządzenia podpięte do sieci LAN. Produkt w całości został wyprodukowany w Polsce.

Już w czerwcu na polskim rynku pojawi się najnowszy produkt polskiego producenta rozwiązań przeciwprzepięciowych - firmy HSK Data z Krakowa. Listwa acar P7 NET to wzbogacona wersja urządzenia z rodziny P7, przeznaczona dla wymagających użytkowników sprzętu komputerowego.

Sprzęt posiada 7 zabezpieczonych gniazd sieciowych w tym 5 z uziemieniem oraz 2 gniazda RJ45, służące do podłączenia urządzeń wykorzystujących połączenie z Internetem, jak router, laptop, PC, konsola do gry czy telewizor (DLNA). Produkt jest szczególnie polecany w konfiguracjach z łączem Ethernet przychodzącym z sieci zewnętrznej (punkt dostępowy WiFi, połączenie z innym budynkiem) lub w znacznej odległości od routera.

Listwa acar P7 NET zabezpiecza przed przepięciami wszystkie pary przewodów kabla UTP (skrętki), oferując jednocześnie standardowe zabezpieczanie przeciwprzepięciowe urządzeń podpiętych do gniazd 230V. Ponadto jest wyposażona w automatyczny bezpiecznik, gwarantujący ochronę i skuteczność działania i jako jeden z wielu produktów HSK Data objęta jest programem ubezpieczenia do 10 000 zł (szczegóły na stronie producenta). Listwa acar P7 NET została zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce zgodnie z wymogami aktualnie obowiązujących norm europejskich, a deklaracja zgodności CE poparta jest badaniami polskich akredytowanych laboratoriów. Oprócz wysokiej kwoty ubezpieczenia, urządzenie jest objęte 5 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez producenta to 59 zł.

Reklama

Cechy urządzenia:

- podświetlany wyłącznik sieciowy i bezpiecznik automatyczny,

- 5 gniazd sieciowych 10/16 A ze stykiem ochronnym oraz 2 gniazda sieciowe płaskie 6 A,

- zabezpieczenie internetu (w zestawie kabel RJ45),

- system porządkowania przewodów,

- dostępne w kolorze szarym lub czarnym,

- ubezpieczenie do kwoty 10 000 zł i 5 lat gwarancji,

- produkt w całości wyprodukowany w Polsce.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: zabezpieczenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy