Reklama

Revolut z planem Ultra. Zapłacisz i poczujesz się jak VIP

Revolut wiosną wprowadzi nowy plan dla zamożnych klientów. Ultra ma być ekskluzywną ofertą dla bogaczy, która wykracza poza plany Plus, Premium i Metal. Jest skierowana do osób, które cenią luksusowy styl życia. Ceny planu Ultra w Revolucie jeszcze nie zdradzono, ale tanio pewnie nie będzie.

  • Nowy plan Revoluta, globalnej aplikacji finansowej, którą używa 25 milionów osób, ma być dostępny w Unii Europejskiej i Wielkiej Brytanii. 
  • Ultra w Revolucie wystartuje wiosną 2023 roku. Fintech zdradził na razie, że wśród benefitów pojawią się m.in. bezpłatne saloniki lotniskowe, wysoki cashback za zakupy i niskie opłaty za usługi inwestycyjne.
  • Już teraz każdy może zapisać się na listę oczekujących na premierę. 

Nowy plan Ultra w Revolucie. Co zaoferuje?

Revolut zapowiada, że wśród objętych planem przywilejów pojawiać się mogą m.in. cashback za zakupy w sklepach prestiżowych marek i benefity związane ze zdrowiem, urodą i stylem życia. 

Reklama

Osoby, które zapiszą się na listę oczekujących na premierę, zapewnią sobie prezent w postaci 5% cashbacku za zakupy w trakcie pierwszego miesiąca korzystania z planu Ultra.  

Plan Ultra zapewni też bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych w ponad 1200 portach lotniczych na świecie.

Osoby, które aktywnie inwestują, mogą też skorzystać z najlepszych wariantów produktów inwestycyjnych Revolut, w tym handlu kryptowalutami z minimalną prowizją.

Revolut nie podał na razie szczegółowych warunków członkostwa, w szczególności kwoty, jaką trzeba będzie zapłacić za plan Ultra. Więcej mamy się dowiedzieć wiosną. 

Do tej pory Revolut ma ofercie darmowy plan Standard, plan Plus za 14,99 zł, plan Premium za 29,99 zł, plan Metal za 49,99 zł. 

Czytaj na Antywebie | Próbowałem sam zainstalować router UPC. Poddałem się po 3 godzinach

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Revolut

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy