Co powiecie na aż 16 GB pamięci RAM w Xiaomi Black Shark 3? Kto da więcej?!

Chińska firma nie próżnuje. W roku 2020 zamierza wypuścić na rynek najpotężniejszy smartfon w historii, który będzie przeznaczony dla graczy. Miejmy nadzieję na zakup go za rozsądne pieniądze, z czego znane jest Xiaomi.

Specjaliści od urządzeń mobilnych z Chin dostrzegli właśnie certyfikację smartfona o tajemniczej nazwie kodowej SHARK KLE-AO. Bez wątpienia jest to od jakiegoś czasu zapowiadany Xiaomi Black Shark 3, którego premiera ma nastąpić lada chwila. Najbardziej zadziwia ilość pamięci RAM, która pojawi się na pokładzie tego gamingowego potwora.

Chociaż Samsung przyzwyczaił nas w swojej linii luksusowych smartfonów o nazwie Note do możliwości wykorzystania przez aplikacje 12 GB pamięci RAM, to jednak długo jeszcze w zupełności wystarczy większości z nas tylko 8 GB, a nawet 6 GB. Tymczasem na horyzoncie pojawia się 16 GB, które ma znaleźć zastosowanie w bardziej wymagających grach.

Reklama

Xiaomi przetrze szlak ze swoim Black Shark 3, więc możemy spodziewać się, że 16 GB RAM trafi również do nowego Note. Ciekawe, czy jeszcze w tym roku któraś z firm przekroczy magiczną granicę 20 GB?! Jeśli tak się stanie, to możemy być pewni, że nastąpi to w Azji.

Czarny Rekin chińskiej firmy posiadać ma również duży, 6,7-calowy wyświetlacz, akumulator o pojemności 4700 mAh, modem 5G i potężny procesor Snapdragon 865. Na razie nie jest znana cena urządzenia, ale możemy być pewni, że nie będzie tanio, pomimo faktu, że to jednak produkt od Xiaomi.

Źródło: GeekWeek.pl//@Sudhanshu1414 / Fot. Xiaomi/@Sudhanshu1414

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy