iPad mini 6 - kolejne problemy ze sprzętem Apple

Apple wypuściło masę nowości i teraz zmaga się w błędami na wielu frontach jednocześnie. Po raz kolejny fani wyrażają swoje niezadowolenie związanie z iPadem mini 6. Wcześniejszego błędu Apple nie zamierza naprawiać, czy w tym przypadku firma postąpi podobnie?

iPhone 13, iOS 15, iPad mini 6 i Apple Watch Series 7 to dużo nowości, które mogłyby wstrząsnąć branżą urządzeń mobilnych, gdyby ich premiera nie była opatrzona tak licznymi błędami. Główna krytyka skupia się wokół najnowszego oprogramowania, jednak iPad mini 6 również okazał się nie być pozbawiony błędów. Apple aktualnie zajmuje się łataniem swojego systemu, lecz w przypadku iPada mini 6 przedsiębiorstwo już odmówiło naprawienia jednej z usterek. 

Reklama

Posiadacze iPada mini 6 znajdują coraz więcej powodów do niezadowolenia ze sprzętu. Po raz kolejny winę za to ponosi wyświetlacz. Jak podaje portal GizChina, tym razem użytkownicy zauważyli, że na ekranie są pewne miejsca, które pod naciskiem pozostawiają odbarwienia. Te potrafią się utrzymywać przez dłuższą chwilę. Niestety, wymiana tableta na nowy w autoryzowanym sklepie nie niweluje problemu.  

Wcześniej użytkownicy iPada mini 6 narzekali na tzw. “jelly scrolling". Oznacza to, że podczas przewijania jedna strona ekranu odświeżała się szybciej niż druga, co powodowało załamanie obrazu przypominające ruchy galarety. Apple w odpowiedzi na liczne zgłoszenia oświadczyło, że nie zamierza nic z tym zrobić, gdyż jest to naturalne zachowanie wyświetlaczy LCD. Czy i w przypadku odbarwień producent również nie podejmie żadnych działań? 

iPad mini 6 - więcej informacji

Mniejsza wersja iPada ma kilka interesujących zmian w stosunku do poprzednika - boki są bardziej zaokrąglone, tak aby wyglądem tablet przypominał inne iPady i nowe iPhone’y. Nowy iPad mini oferuje ekran o przekątnej 8,3-cala. Ekran ma wyświetlacz o jasności 500 nitów. Nie zabrakło głośników stereo.  

Sprzęt został wyposażony w procesor Apple A15 Bionic. Zmieniono również aparat - tym razem wyposażono go w sensor o rozdzielczości 12 megapikseli z przysłoną f/1,8. Podstawowy model może pochwalić się pojemnością 64GB. Cena iPada mini 6 to 2599 zł za najtańszą wersję.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: iPad | Apple | iOS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy