Nieoczywisty gracz na rynku smartfonów. Nadchodzi premiera nowego flagowca realme

Budżetowe smartfony od lat udowadniają, iż wysoka jakość nie zawsze musi równać się wygórowanej cenie. W efekcie najnowocześniejsze funkcje i technologie dostępne są dla coraz szerszej grupy klientów. Przykład? Nowy realme C67, którego polska premiera z pewnością odbije się szerokim echem.

Prezentacja partnera

Za dobry smartfon trzeba słono zapłacić - to zdanie było prawdziwe jeszcze kilka lat temu. Dziś zakup nowoczesnego i szybkiego telefonu jak najbardziej może być przyjazny dla kieszeni. I to nie po wielu miesiącach od debiutu w sklepach, a już w dniu premiery. Rynek smartfonów, w tym segment urządzeń budżetowych, rozwija się bowiem na tyle dynamicznie, iż cena przestaje być głównym kryterium decydującym o jakości. Przykładów na potwierdzenie powyższej tezy nie trzeba daleko szukać: to choćby realme C67.

realme C67: budżetowy smartfon z możliwościami dużo droższych konkurentów

Mimo że smartfony są nieustannie udoskonalane, kryteria decydujące o zakupie konkretnego modelu pozostają z grubsza niezmienne. Większości użytkowników zależy przede wszystkim na sporej pojemności pamięci, dobrej baterii, szybko i bezawaryjnie działającym systemie, wysokiej jakości aparacie oraz bezpieczeństwie. Wszystkie te cechy łączy w sobie realme C67, dostępny w Polsce od 6 lutego. Dlaczego to premiera, obok której nie sposób przejść obojętnie?

Budżetowy realme C67 już na pierwszy rzut oka wyróżnia się aparatem, którego nie powstydziliby się konkurenci z wyższej półki cenowej. To aparat 108 MP z trzykrotnym zoomem matrycowym. Z kolei z przodu znajdziemy aparat o rozdzielczości 8MP. W stwierdzeniu, iż realme C67 oferuje możliwości fotograficzne dużo droższych smartfonów, nie będzie więc cienia przesady. To także kolejny ukłon marki w stronę największych miłośników robienia zdjęć - zarówno fanów częstego pstrykania selfie, jak i bardziej wymagających koneserów smartfonowej fotografii.

Realme C67 ma duże szanse, by przypaść do gustu zwłaszcza młodym ludziom, szukającym telefonu z jednej strony pozwalającego na robienie zdjęć i nagrywanie wideo w możliwie najwyższej jakości (media społecznościowe lubią to!), z drugiej - relatywnie niskiej ceny.

realme C67: atrakcyjna cena nie musi oznaczać bolesnych kompromisów

Niska cena zwykle oznacza różnego rodzaju kompromisy - zwłaszcza w kwestii wydajności i czasu działania baterii. Jeśli chodzi o realme C67, nie ma jednak powodów do obaw. Płynną pracę systemu gwarantuje bowiem Snapdragon 685, a pojemność baterii wynosi 5000 mAh. Co więcej, naładujemy ją z prędkością 33 W, co uznać można za zadowalające i wystarczające.

Inne zalety realme C67? Wysokiej jakości ekran (przekątna 6,72 cala, rozdzielczość Full HD+, odświeżanie 90 Hz), technologia Mini Capsule umożliwiająca wyświetlanie powiadomień czy głośniki stereo. Android 13 z nakładką realme UI, 128 GB lub 256 GB pamięci wewnętrznej, Bluetooth 5.0, slot na trzy karty, liczne czujniki (m.in. geomagnetyczny, zbliżeniowy i światła), żyroskop - od budżetowego smartfona, jakim jest realme C67, trudno wymagać więcej.

Wygląd i wymiary realme C67 - to również ma znaczenie

Parametry techniczne to jednak nie wszystko - dla części użytkowników nie mniejsze znaczenie mają kwestie wizualne. Szybko dodajmy więc, iż w przypadku realme C67 przewidziano dwie wersje kolorystyczne (zielony i czarny). Jeśli chodzi natomiast o wzornictwo, projekt bez wątpienia sprawia wrażenie nowoczesnego i idącego z duchem czasu.

Jednocześnie realme C67 pozostaje urządzeniem poręcznym: 164,6 mm długości, 75,4 mm szerokości i 7,59 mm grubości (to jedna z najcieńszych konstrukcji w segmencie!) przy wadze 185 g oznacza, że łatwo zmieścimy go w kieszeni i nie będzie on powodował dyskomfortu. Wspomnieć warto także o jednej z cech, które zazwyczaj charakteryzują wyłącznie flagowce - brak plastikowego wspornika pod ekranem.

Budżetowy smartfon realme C67 to kolejny model marki, który udowadnia, iż do perfekcji opanowała ona łączenie pozornych przeciwieństw i przełamywanie stereotypów. Świetne parametry i wysokiej klasy aparat jak najbardziej mogą iść w parze z przystępną ceną. Premiera realme C67 została zaplanowana na 6 lutego.

 

Prezentacja partnera

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy