Oppo zaprezentowało dziwny, składany 3 razy smartfon. Zobaczcie go w akcji [FILM]

Chińska firma pracuje nad jeszcze bardziej innowacyjnym urządzeniem od zwykłych składanych smartfonów dostępnych na rynku. Urządzenie ma składać się na trzy części. Co o nim wiemy?

Na grafikach możemy zobaczyć, że składany smartfon będzie oferował bardzo duży, a właściwie długi wyświetlacz. Urządzenie zostało zaprojektowane w japońskim studio designerskim Nendo. Można śmiało rzec, że wygląda jak powerbank, ale nic bardziej mylnego.

Smartfon ma mieć na tyle kompaktowe wymiary, żeby zmieścić się w kieszeni, ale jednocześnie po rozłożeniu możemy wykonywać na nim zadania niedostępne dla zwykłych smartfonów. Przynajmniej taka idea przyświecała jego twórcom. Jak jest w rzeczywistości, na razie fizycznie nie możemy tego zweryfikować.

Reklama

Z ujawnionych informacji wynika, że przy pierwszym rozłożeniu, będziemy mieli do dyspozycji wyświetlacz o przekątnej nieco ponad 2,5 cali, czyli bardzo mało, ale już w całości będzie to 7 cali. Niestety, nie będzie to takie 7 cali w sensie tabletowym, bo wyświetlacz jest wąski, więc praca na nim będzie różniła się od tej w przypadku tradycyjnych smartfonów.

Chińczycy z firmy Oppo uważają jednak, że urządzenie jest w pełni funkcjonalne i szczególnie zwróci uwagę swoimi możliwościami wśród ludzi ze świata biznesu, którzy chcą mieć nietypowy produkt, w niebanalnej formie i oferujący niezwyczajne możliwości. Oppo planuje produkcję tego urządzenia, zatem pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i poczekać na gotowy produkt, który można będzie przetestować w praktyce.

Źródło: GeekWeek.pl/Oppo / Fot. Oppo

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama